Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: czy g.rosea jest odpowiednia na poczatek ?

  1. #1
    Matmike
    Guest

    czy g.rosea jest odpowiednia na poczatek ?

    Witam
    jak w temacie - mam zamiar kupic sobie i nie wiem czy to dobry pmysl - czy naprawde czesto sa one agresywne czy czesciej spokojne sie trafiaja :P ? Z gory bardzio dziekuje za odp i serdecznie pozdrawima


  2. #2
    SDY
    Guest

    Re: czy g.rosea jest odpowiednia na poczatek ?

    Rosea? Spokojne pajaczki.


  3. #3
    Shinigami
    Guest

    Re: czy g.rosea jest odpowiednia na poczatek ?

    warto, fajny pajaczek , jedyny mankament to to ze wolna rosna.


  4. #4
    PrzemekB
    Guest

    Re: czy g.rosea jest odpowiednia na poczatek ?

    Tak....mankament wymienił juz Shinigami.Ale pozatym jeśli kupisz maluszka to nie bedziesz miał problemów z pajakiem.Spokojnie możesz kupowac.


  5. #5
    ironkapela
    Guest

    Re: czy g.rosea jest odpowiednia na poczatek ?

    To bardzo dobry wybor jak na poczatek. Tak jak wszedzie pisza pajaczek ten nie jest agresywny.

  6. #6
    cage
    Guest

    Re: czy g.rosea jest odpowiednia na poczatek ?

    te pajączki są spokojne ale nerwoe :P reagują na kazdy ruch, ale są spokojne przeważnie przyjmuja postawe obronną i zwiewają ;D mozesz kupić jaspokojnnie na początek pamiętaj tylko że rosea jest mistrzem w jadłuższych głodwókach ;D


  7. #7
    morda
    Guest

    Re: czy g.rosea jest odpowiednia na poczatek ?

    Rosea to dość nieprzewidywalny pająk. Na szczęście ma słaby jad. Widywałem różne osobniki - spokojne, nerwowe, agresywne... Zwykle jeden pająk ma humorki - raz łagodni innym razem wredny. Ale tak czy siak fajny i ładny pająk. Kup podrostka lub dorosłą samicę. One bardzo długo rosną i jak kupisz pająka po 1 wylince to dopiero za ja,kies 6-8 miesięcy będzie go choć trochę widać.


  8. #8
    garo
    Guest

    Re: czy g.rosea jest odpowiednia na poczatek ?

    Nie ma regoly, ale jest to doby pajhaczek na poczatek choc bardziej bym polecal jednak Brachypelme Albopilosum




    pozdrowienia garo

  9. #9
    Foxtrott
    Guest

    Re: czy g.rosea jest odpowiednia na poczatek ?

    wszystkie moje były spokojne, niektóre tak żarłozne, ze mogłyby pomylić palec ze świerszczem, ale nie wariowały ani nie stroszyły się. btw rosea to był mój czwarty pająk w hodowli, a pierwszy duży(kupiłem-jak się później okazało-samca przed ostatnią wylinką bardzo miło go wspominam.


  10. #10
    Atrax
    Guest

    Re: czy g.rosea jest odpowiednia na poczatek ?

    Rosea jest w porzadku:
    - wolno rosnie
    - jest bardzo ciekawska, nie siedzi non stop w kryjowce
    - toleruje, a nawet lubi nizsze temperatury.

    Naprawde polecam.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •