Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pytanie co do jadu

  1. #1
    Bziak
    Guest

    Pytanie co do jadu

    czy ktos wie jaki jad ma ten ptasznik Holothele incei ??
    Mzoe ktos hpduje ten gatunek i moze cso ciekawego powedziec, bo widzialem tlyko jeden krotki opis na innym serwisie.

  2. #2
    rastafaq
    Guest

    Re: Pytanie co do jadu

    Pająk mały jak kątnik, jak dla mnie brzydki,ma słaby jad.


  3. #3
    morda
    Guest

    Re: Pytanie co do jadu

    Kwestia gustu.
    Mi się H. incei bardzo podoba. Można je trzymac w grupie, dość szybkie, jad mają słaby.


  4. #4
    Bziak
    Guest

    Re: Pytanie co do jadu

    wielkosci to on katnika to on chyba nie jest jest podobny wielkoscia do Cyclosternum fasciatum tak mi sie wydaje.... morda a wiesz moze czy robi duzo sieci ? i jakbym chcail trzymac np. samca i samice razem to w jakim terra i na jakich zasadach ??

  5. #5
    Bziak
    Guest

    Re: Pytanie co do jadu

    oo i jeszcze jedno czy napewno mozna hodowac w parach ?? w tym opisie pisze co innego http://www.terrarystyka.com.pl/gatun...20021021220542

  6. #6
    SuperObiś
    Guest

    Re: Pytanie co do jadu

    Ja widziałem filmik na którym samiczka pozera samca... niesłyszałem dotąd by je trzymano razem. Jak masz jakiegoś ciekawego linka to chętnie poczytam.


  7. #7
    Awikularia
    Guest

    Re: Pytanie co do jadu

    Czy ja wiem, czy jest to az tak brzydki pajak? W zalaczniku moja samiczka po 9 wyl. Teraz ma 2,5 cm ciala. Plecie skomplikowana siec korytarzy z pajeczyny i podloza. Nie wymaga duzego terrarium i lepiej jest trzymac je pojedynczo. Samce sa malutkie - dorosle mierza ok. 2 cm ciala; zyja do roku po ostatnim linieniu i dojrzewaja szybko - ok. 8 wyl); moj samiec zyl 7 miesiecy po ostatnim linieniu. Mlode sa ubarwione troche inaczej, niz osobniki dorosle. Jad maja slaby, nie sa w ogole agresywne.

  8. #8
    Bziak
    Guest

    Re: Pytanie co do jadu

    dzieki wlasnieo taki opis mi chodzilo a ten ptasznik to mi sie nawet bardzo podoba

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •