Jeśli 15W jest za słabe, a 40W za mocne, to zostaje 25W.
A jeśli chcesz mieć coś "inteligentniejszego", to polecam przewód grzewczy + termostat. Najlepsze moim zdaniem rozwiązanie.
Jeśli 15W jest za słabe, a 40W za mocne, to zostaje 25W.
A jeśli chcesz mieć coś "inteligentniejszego", to polecam przewód grzewczy + termostat. Najlepsze moim zdaniem rozwiązanie.