Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: mała B.Emilia

  1. #1
    Marx
    Guest

    mała B.Emilia

    Wydaje mi sie, ze kolega o nicku koli mnie oszukal sprzedajac B.Emilie po 5 wylince. Dzisiaj przeszla ( wg. jego obserwacji na L6 ) po zmierzeniu jej okazuje sie, ze ma tylko 1,7cm cialka i troche ponad 3cm z odnozami. Co o tym myslicie ?? Tutaj zdjecie pajaka po 6 wylince http://www.terrarium.com.pl/forum/re...=24525&t=24524 ;/


  2. #2
    Gdanszczanka
    Guest

    Re: mała B.Emilia

    myślę że wszystko jest ok. sama miałam od l1 do l7 emilię i była tej samej wielkości.


  3. #3
    robert.p.
    Guest

    Re: mała B.Emilia

    Moim zdaniem tez wielkośc może być ok.Mogłaby być odrobinke większa ale i ta wielkość mieści sie w rozmiarach emilii po 5 wylince.One lęgną sie dość małe i początkowo dużo nie rosną.
    Uważam że jest ok.


  4. #4
    morda
    Guest

    Re: mała B.Emilia

    Dokładnie - jest ok. Sam mam taka po 6 (chyba) i jest bardzo podobna. One nie sa gigantyczne... no i rosną dość wolno.


  5. #5
    Marx
    Guest

    Re: mała B.Emilia

    mam dziwne wrazenie, ze jest po 5 a nie po 6 ;\


  6. #6
    morda
    Guest

    Re: mała B.Emilia

    Nawet jak to co się stanie? Świat się nie zawali...
    Z drugiej strony nie raz hodowcy sprzedający pająki w zagranicy np. sami nie mają pojęcia po której pająk jest wylince. Tam np. jedej nie napiszą i bajzel... Z drugiej strony to wszedzie się sprzedaję na wielkość a nie liczbę wylinek.


  7. #7
    Marx
    Guest

    Re: mała B.Emilia

    jest sporo mniejsza od kedziora L4 ;]


  8. #8
    SDY
    Guest

    Re: mała B.Emilia

    Oj stary. A jesli nawet to co? Chyba ci to wiekszej roznicy nie robi. Powinienes sie cieszyc bo dluzej pajaczek bedzie zyl u ciebie:P Pozatym wszystko zalzy od sposobu liczenie wylinek. Bo takowych sa 3 co najmniej... Byla dyskusja na ten temat. Poszukaj w archiwum jesli cie to interesuje.


  9. #9
    Marx
    Guest

    Re: mała B.Emilia

    no tak, ale zaplacilem za pajaka po 5 wylince a dostalem po 4


  10. #10
    IvanDrago
    Guest

    Re: mała B.Emilia

    Halla!
    Przed chwilą zmierzyłem swoją L6, ma 2,3cm ale jest porządnie najedzona. Zaraz po wylince miała pewnie niecałe 2cm.
    Myślę, że z Twoją jest wszystko dobrze.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •