Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Jaki na 3 pająka?

  1. #1
    smithimen
    Guest

    Jaki na 3 pająka?

    Dobra, wiem ze troche zaśmiecam to wszystko, te forum, ale nie moge sie zdecydować na 3 pająka. Mam p.cambridgeia, b.smithi i mam miec urodziny;] Koledzy chca mi kupic jakiegos ptasznika, tylko mam im powiedziec jakiego. I tu zaczyna sie problem. Chciałbym żeby rożnil sie zachowaniem od p.cambridgeia i b.smithi. Chce zobaczyc cos nowego. Chcialbym zeby ten pajak byl aktywny, wrecz agresywny. Jednoczesnie boje sie troche tego pierwszego mocno jadowitego pajaka. Sadze ze dalbym sobie rade, ale sam nie wiem. Te "agresywne" maja przewaznie mocny jad. Ciekawi mnie jaki byl wasz pierwszy mocno jadowity ptasznik. I bardzo was prosze poradzcie mi cos! Czekam na wiele sugestii co do "3 pajączka";]
    Pozdrawiam wszystkich!!!

  2. #2
    Matt_ns
    Guest

    Re: Jaki na 3 pająka?

    Niech ci kupia chromatopelme, jak karmie swoje to pokarm jeszcze dobrze nie spadnie na ziemie a juz jest przechwytywany przez pajaczka. Pozatym plecie duzo sieci i jest ladny. Polecam

  3. #3
    Marian667
    Guest

    Re: Jaki na 3 pająka?

    Moj pierwszy mocniej jadowity to murinus. Ale na 3ciego pajaczka zdecydowanie bardziej polecam Ci A. Geniculate. Caly czas aktywna, agresywna, ladna, i ciagle glodna.

  4. #4
    OlekL
    Guest

    Re: Jaki na 3 pająka?

    Kup sobie Hysterocratesa jakiegoś i skonstruuj odpowiednie terrarium - polecam , ptasznik podziemny bardzo ciekawy a przy odpowiednim terrarium cały czas go będziesz widział . Mój przy każdym ruchu odstraszał pozycją " idź stąd albo zaraz zaatakuje " więc był agresywny :]


  5. #5
    Marian667
    Guest

    Re: Jaki na 3 pająka?

    Tak wogole to nie piszcie wiecej takich pytan bo zaraz pewnie sie pojawia nastepne typu : "a jaki na 4 pajaczka?" "a taki moze byc na 5?". Chyba po to sa opisy zeby je przeczytac , zobaczyc fotki, tam wszystko jest napisane - czy jest agresywny szybki i dla kogo polecany.

  6. #6
    Gregoo
    Guest

    Re: Jaki na 3 pająka?

    A moze kup sobie vagansa moze trafi Ci sie jakis super agresor. Moj rzuca sie na wszystko jak dres na komorke a przy tym kopie ladne norki jak by "podziemniakiem" byl

  7. #7
    morda
    Guest

    Re: Jaki na 3 pająka?

    Ja bym polecał Chromatopelme, A. geniculate.... murinusa...


  8. #8
    KaMiL_15
    Guest

    Re: Jaki na 3 pająka?

    "pokarm jeszcze dobrze nie spadnie na ziemie a juz jest przechwytywany przez pajaczka"

    dokładnie !! :P tez polecam chrome


  9. #9
    Markoś
    Guest

    Re: Jaki na 3 pająka?

    ja tam bym kupil murinusa sa bardzo fajne


  10. #10
    Lockdown
    Guest

    Re: Jaki na 3 pająka?

    No chromka fajna jest , albo kup sobie Nhadu jakiegoś np collor.. albo chromatusa ;] Też są bardzo ładne! )


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •