Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: problem - kedzior

  1. #1
    scur
    Guest

    problem - kedzior

    witam mam kedziorka L3 od tygodnia i bylo wszystko pieknie, a dzisiaj przed chwila zauwazylem ze ma tak jakby "zlamane" odnuze, jak bede mogl to zrobie fotke, nie wiem od czego, moze spadl ze scianki bo lubi po nich chodzic, ale nie zawsze mu sie to udaje, wszystkie inne ma zdrowe, a ta jakos dziwnie wyglada.


    p.s. nie czepiac sie pisowni, jestem dyslektykiem ;p


  2. #2
    scur
    Guest

    Re: problem - kedzior

    a bo zapomnialem, napisalem co jest nie tak, ale zapomnialem sie zapytac co z tym fantem zrobic, czy polepszy mu sie po kilku wylinkach ??


  3. #3
    raptor
    Guest

    Re: problem - kedzior

    nom


  4. #4
    scur
    Guest

    Re: problem - kedzior

    dzieki za wyczerpujaca odpowiedz ;]


  5. #5
    morda
    Guest

    Re: problem - kedzior

    Jeśli naprawdę jest złamana to pająk pewnie są ją odgryzie. Może po prostu krzywo stoi. Jak możesz zrób fotę.


  6. #6
    scur
    Guest

    Re: problem - kedzior

    ok, pozycze aparat i pstrykne, ale na pewno nie stoi krzywo, nie staje na niej, a jak siedzi na scianie, to widac, ze cos jest nie tak


  7. #7
    scur
    Guest

    Re: problem - kedzior

    sorki za jakosc, ale to wszystko co wycisnolem z mojego telefonu :] na fotce widac, ze jest cos nie tak z 3 noga od odwloka po prawej stronie.


  8. #8
    morda
    Guest

    Re: problem - kedzior

    Hmm lekko przekrzywiona się wydaje.
    A pająk jak chodzi? Co z tą nogą? Dzieje się coś nie tak czy tylko tak wygląda?


  9. #9
    Vanaloon
    Guest

    Re: problem - kedzior

    Jesteś dysklektykiem to niby masz ultimatum :-PPP


  10. #10
    scur
    Guest

    Re: problem - kedzior

    vanaloon nie jestem ultimatum tylko po prostu nie czepiajcie sie jak zrobie blad. A pajak, "lapka" wogole nie rusza, ma ja w goze wlasnie tak przekrzywiona do przodu.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •