HehWiec, na chlopski rozum. Skad w Twoim faunaboxie mial wziac sie wyleg swierszcza?? Jezeli sa to biale skaczace robaczki to najprawdopodobniej skoczogonki. Skoczogonki to darmowe sprzatacze terra. Nie sa one szkodliwe dla pajaka. Pozdro
HehWiec, na chlopski rozum. Skad w Twoim faunaboxie mial wziac sie wyleg swierszcza?? Jezeli sa to biale skaczace robaczki to najprawdopodobniej skoczogonki. Skoczogonki to darmowe sprzatacze terra. Nie sa one szkodliwe dla pajaka. Pozdro