Heh Wiec, na chlopski rozum. Skad w Twoim faunaboxie mial wziac sie wyleg swierszcza?? Jezeli sa to biale skaczace robaczki to najprawdopodobniej skoczogonki. Skoczogonki to darmowe sprzatacze terra. Nie sa one szkodliwe dla pajaka. Pozdro