Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Problem z roza

  1. #1
    smithib
    Guest

    Problem z roza

    roza dzisiaj przechodzila wylinke i .... przeszla ale nie do konca wylinka zeszla z nog i glowotulowia a z odwloka nia. Czy ja moge jej jakos pomoc??? czy mam cos robic??? czy zostawic ja w spokoju???
    Z gory dzieki za odpowiedzi!!
    Pozdrawiam Smithib

  2. #2
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: Problem z roza

    poczekaj a na drugi dizen jak niezejdzie samo sproboj leciutko z wyczuciem sciagnac ta skore pensetka

  3. #3
    Theraphos
    Guest

    Re: Problem z roza

    zwiększ wilgotnośc ale nie rób błota!Zostaw ją na noc i zobacz jutro. jeżeli sie nie uwolni to jej pomóż.


  4. #4
    sliver
    Guest

    Re: Problem z roza

    jesli jej sam nie pomagales gdy liniala to poczekaj, moze zejdzie, a jak nie zejdzie to kombinuj


  5. #5
    Dawidptasznik
    Guest

    Re: Problem z roza

    Skrop terra i poczekaj przez noc, a jutro sprawdz jurtro czy zaszla jak nie to lekko skrop odwlk i sprobuj z wyczuciem sciagnoc wylinke!!!
    POWODZENIA!!!!
    POZDRO

  6. #6
    cage
    Guest

    Re: Problem z roza

    pająki czasem długo zrzucają wylinkę, więc nie masz się co martwić bo moze sobie poradzi. najlepiej jak zwiększysz wilgotność jeżeli to nie pomoże to: można nanieść krople wody na miejsce gdzie jest problem z odklejeniem się starego pancerza i spróbować ściągnąć delikatnie stary pancerz.
    zresztą wszystko jest w archiwum i między innymi tutaj:

    http://www.terrarium.com.pl/forum/re...=79675&t=79675


  7. #7
    smithib
    Guest

    Re: Problem z roza

    ok poczekalem i ... nie zeszla a to nie o to chodzi ze w jednym miejscu nie zeszla ta wylinka tylko na calym odwloku jest jak normalnie przed wylinka !!! a ta czesc z konczyn i glowotulowia wisiu pod nim i przeszkadza mu. a nie latwo jest z niego sciagnac bo jest to mala roza teraz przechodzila 4 wylinke.
    Pozdrawiam Smithib

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •