Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: blondi i anolis

  1. #1
    Theraphos
    Guest

    blondi i anolis


  2. #2
    rastafaq
    Guest

    Re: blondi i anolis

    Ladne zdjatka,ale zaraz wywolasz tym postem laiwine negatywnych komentarzy od naburmuszonych terrarystów Mi sie tam podoba.


  3. #3
    cyclosternum
    Guest

    Re: blondi i anolis

    hhyyyyyyy foty fajne ale ja bym niedał anolisa na karme bo mi sie zabardzo podoba ale jakiegos geka domowego albo scynka czemu nie


  4. #4
    Melissa
    Guest

    Re: blondi i anolis

    Ja jestem naburmuszonym terrarystą, a raczej terrarystką:/
    Sama posiadam pająki i gady i powiem jedno- nie rozumiem takiego postępowania!! Nie lepiej karmić pająka zwierzętami, które mają mniej rozwinięty układ nerwowy z oczywistych względów...?? Jest tak duży wybór pokarmu, że nie ma potrzeby skarmiać pająkom gadów...
    Z takim podejściem to równie dobrze mogłabym podać pająkom kameleona pigmejskiego:/

  5. #5
    Theraphos
    Guest

    Re: blondi i anolis

    ZAdałem pytanie czy ten anolis był chory czy co. Zobaczymny co odpowie. Podejrzewam że był chory bo nie sadze zeby dali blondi zdrowego anoliska.


  6. #6
    cyclosternum
    Guest

    Re: blondi i anolis

    albo juz stary był


  7. #7
    ketnip
    Guest

    Re: blondi i anolis

    albo martwy, osobiście w życiu bym nie podał żywego gada, jest przecież tyle innej karmy...


  8. #8
    tomek125
    Guest

    Re: blondi i anolis

    kolesiom na arachnoboards tez sie podobaja te fotki, ale mi jakoś nie za bardzo...

  9. #9
    morda
    Guest

    Re: blondi i anolis

    Ludzie karmią anilosami ptaszniki. W naturze ptasznik nie je tylko świerszczy.... żre też pisklęta, anolisy (:P)... itp. itd. Wszystko co upoluje.


  10. #10
    pepito
    Guest

    Re: blondi i anolis

    No wiem ale to przesada to tak jakby ktoś wżucił niemowle do klatki dla lwów.Jak dla mnie to pająk blondi to coś okropnego sam mam 2pająki i niedaje im żadnych takich a anolisa to tymbardziej.Powiem szczerze wolałbym dać pająka jakiemuś zwierzęciu co go zje niż gada pająkowi aha i nie przesadzaj że dasz scynka lub geka domowego ja mam gady i sa lepsze niż pajączki zapewniam cię np.moje felsumy cały czas aktywne a emilia od miesiąca siedzi zakopana pod kokosem i siedzi L1 nic nieje;/


    Jak dla mnie to okropieństwo!!!!!!!!!!!!!!!11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •