Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: kikut po wylince

  1. #1
    boehmei fan
    Guest

    kikut po wylince

    Witam
    Dzien po wylince, na moje oko to wyglada jakby noga byla"niewyschnieta"(tak to wyglada na żywo).
    Prosze o opinie osob ktorym coś takiego sie zdarzyło. zostawic w spokoju bo pajak sam sie tym zajmie jak bedzie czuł potrzebe , czy moze trzeba mu pomóc. Dziewczyna jest juz dorosła i czy nie bedzie miala problemów z bzykankiem ktore sie do niej zbliza wielkimi krokami



  2. #2
    Theraphos
    Guest

    Re: kikut po wylince

    Jak dla mnie to ona wygląda na wyschnięta ale jakby coś z nia było nie tak. Podejrzewam że jak pajak poczuje że cos jest nie tak to sobie ja odgryzie.
    Jest to kończyna lokomocyjna wiec nie powinna miec wiekszych problemów podczas bzykanka. ;-)
    Słyszałem już o przypadkach kopulacji bez jednej konczyny wiec nie martw sie.


  3. #3
    GOLIATH
    Guest

    Re: kikut po wylince

    NIE BĘDZIE MIEC KŁOPOTOW Z KOPULACJA,A NOZKA POWINNA SIE ZREGENEROWAC PO NASTEPNEJ WYLINCE

  4. #4
    Theraphos
    Guest

    Re: kikut po wylince

    Szymon widze że w wszystkich swoich postach piszesz DUŻYMI LITERAMI a to powszechnie w internecie jest uważane jako krzyk! Wiec radze Ci nie pisz dużymi.


  5. #5
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: kikut po wylince

    mi sie wydaje ze mogla na tej czesci odnoza zostac jakas powloka ,,sluzowata" pierwsze widze . ale mozliwe ze takie powiklania wystepuja czasem .ale niech wypowie sie ktos kto jest tego pewien ,ja tylko gdybam. ale takie odnoza w dopuszczaniu nierzpeszkodzi

  6. #6
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: kikut po wylince

    no i oczywiscie ta powloka sie zeschla i powstal taki ,,kikut"

  7. #7
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: kikut po wylince

    przepraszam ale jeszcze slowo otuchy pajak prawdopodobnie wyczysci to sobie jesli moja teza jest prawdziwa i nieodrzuci odnoza.pozdrawiam

  8. #8
    boehmei fan
    Guest

    hmm

    mozliwe ze cos takigo pozostalo, patrzac na zywo wyglada prawdopodobnie


  9. #9
    Samael
    Guest

    Re: kikut po wylince

    A czy wylinka jest cala ?? Nie brakuje jej tego fragmentu,bo mam wrazenie ,ze moze to byc stara skorka... :] Prosze mnie poprawic jesli sie myle :]

  10. #10
    boehmei fan
    Guest

    jest cała




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •