Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Chromka+maczniak= brak nogogłaszki

  1. #1
    Gdanszczanka
    Guest

    Chromka+maczniak= brak nogogłaszki

    Czy możliwe jest by mączniak odgryzł chromce L6 nogogłaszczkę? wiem że bez jednego odnurza pająk da sobie radę a jak jest bez nogogłaszczki?


  2. #2
    michaśśś
    Guest

    Re: Chromka+maczniak= brak nogogłaszki

    pająkowi nic nie bedzie ale to bardzo dziwny przypadek , aczkolwiek myśle ze to jest możliwe Gdanszczanka napisał(a):

    > Czy możliwe jest by mączniak odgryzł chromce L6 nogogłaszczkę?
    > wiem że bez jednego odnurza pająk da sobie radę a jak jest bez
    > nogogłaszczki?
    >

  3. #3
    Peter_frostax
    Guest

    Re: Chromka+maczniak= brak nogogłaszki

    Chromce L6 mącznia raczej nieda rady odgryść nogogłaszczki. Bynajmniej taka jest moja opinia na ten temat.

  4. #4
    MaueR
    Guest

    Re: Chromka+maczniak= brak nogogłaszki

    Moim zdanniem musial bc monczniak glodny ale na serio nie am pojecie jak to mioglo sie stac? ale przezyje:]na 1005 przy dobrej opiece.

  5. #5
    morda
    Guest

    Re: Chromka+maczniak= brak nogogłaszki

    Mojego kędziora świerszcz ugryzł w nogogłaszczkę. Pociekło trochę limfy i tyle....

    Pająkowi nic nie będzie.


  6. #6
    Gdanszczanka
    Guest

    Re: Chromka+maczniak= brak nogogłaszki

    nie wiem tak naprawde co sie stało ale dzis zagladam do chromki i widze nóżkę. Pomyslałam ze to kawalek wylinki ale pozostalej czesci nie znalazlam to policzylam ilosc nog i wyszlo ze nie ma nogoglaszczki,a jedyne co w pudelku bylo procz pajaka byl maczniak(z reszta juz nie zywy).


  7. #7
    ketnip
    Guest

    Re: Chromka+maczniak= brak nogogłaszki

    według mnie jest to możliwe - przecież mączniak jest w stanie przegrźć nawet plastik...., chociaż moze być inny powud odpadniecia tej nogogłaszczki


  8. #8
    kak
    Guest

    Re: Chromka+maczniak= brak nogogłaszki

    To raczej nie przez mączniaka, coś musiało być nie tak z tą nogogłaszczką, ja też kiedyś u siebie znalazłem na środku terra. to chyba było za L7, teraz jest L9 i ma taka małą, ale ma.
    A radzi sobie doskonale ze wszystkim.


  9. #9
    DragoN16
    Guest

    Re: Chromka+maczniak= brak nogogłaszki

    ej pomyślcie logicznie pająk niesiedzi bezczynnie jak coś go w noge gryzie, a mączniak niejest tak szybki żeby zdążył tą noge odgryźć.


  10. #10
    morda
    Guest

    Re: Chromka+maczniak= brak nogogłaszki

    Wystarczy, że nogę powiażniej uszkodzi - może to zrobić jednem ugryzieniem nawet. Pająk sam ją amputuje.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •