Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: g. pulchra oszalala

  1. #1
    filipps
    Guest

    g. pulchra oszalala

    trzymalem ja w malym pojemniczku 14X8x8 troche torfu moze przesadzilem lekko z wilgocia ! no nic od jakiegos czasu ( pow 2 tygodni nie przyjmowala pokarmu ) byla malo ruchliwa typowe objawy przed wylinka, postawilem ja przed 2h na terrarium gada i zaczelo sie. W miejscu najblizej zarówki zaczela szalec, kopac dolek i wbijac kly w plastik czy to oznacza ze temperat pokojowa jej nie wystarcza czy czuje z tamtad jakies zagr !!

  2. #2
    Theraphos
    Guest

    Re: g. pulchra oszalala

    Pewnie było jej za zimno w temp. pokojowej i chciała sie dostac jak najbliżej źródła ciepła.


  3. #3
    filipps
    Guest

    Re: g. pulchra oszalala

    tez tak mysle ale aż kłami tak nie spotkalem sie jeszcze z tym musz dogrzac pajaki a w domu mam ok 25 C

  4. #4
    Lord_Wlodek
    Guest

    Re: g. pulchra oszalala

    ja mam 2 h.herculesy L7 i L8 i oba czesto wieczorem probuja wbijac kly w wieczko pojemników , w których je trzymam ( a sa to pojemniki po sałatce) , temperature maja ok 25stopni a leza na innym terra nad zarówka. To chyba normalne ze chca uciec


  5. #5
    morda
    Guest

    Re: g. pulchra oszalala

    Jak im się nudzi to sobie kombinują. Raz moja geniculata prawie by tak wygryzła dziurę w pojemniku.


  6. #6
    szaryprorok
    Guest

    Re: g. pulchra oszalala

    hej, mam pytanie do filipps(a)-mianowicie-czy twoja pulchra tez jest taka strasznie płochliwa-bo jak moją wupuszczę jak czyszcze terr(g. pulchra L7)...to jak sobie łazi po podłodze to przy tupnięciu/podmuchu-jak naprzykąłd koło niej machnołem ręka-ale nie jakoś specjalnie mocno-to spyla z zawrotną prędkością przez jakieś 25 cm. i staje- co naprzykład nierobi mój smiti.....czy to normalne-ze ten gatunek wykazuje tak dużą płochliwość?

    ps. jak tak czytam że ten gatunek wbija kiełki w terr-zaczynam się bac czy to dobrze że mówi się o ich jednym z najłagodniejszych usposobień:P


    pps.czy ktoś z Was ma może jakąś tabelę ze wskazaniem na moc jadu g. pulchry-na tle np. brachypelm??-bo pozatym że się utarło że ona ma słaby jad-to nic niemogę o nim znaleść w necie-jakeiś medycznopodobne dokumenty...


    z góry dzięki za odpowiedzi

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •