Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: wentylacja do terrar

  1. #1
    czester87SnK
    Guest

    wentylacja do terrar

    witam skleiłem terrarium dla pajaczka ale niewiem czy wentylacje nie przerobic:/ zrobilem ja z siatki takiej cos jak papier scierny tylko jest dozo mocniejsza i włóknista mam pytanie czy pajak aby tego nieprzegryzie?? bo pajaczek kumpla nocami drapie klami po klapie od terrarium co otym myslicie??? z gory wielkie dzieki

  2. #2
    Awikularia
    Guest

    Re: wentylacja do terrar

    Ja osobiscie uzywam siatki metalowej i blachy perforowanej (taka z dziurkami, chyba tak sie wlasnie nazywa). Siatka z plastiku czy jakiegos wlokna predzej czy pozniej zostanie poprzegryzana. Zdarza sie to nawet w terrariach z siatka metalowa...

  3. #3
    ironkapela
    Guest

    Re: wentylacja do terrar

    Nie powienien tego przegryzc, ale wydaje mi sie ze ta siatka ma dosyc ostre oczka, wiec pajak od "drapania" moze zrobic sobie krzywde. W koncu siatka sluzy do scierania scian. Ja osobiscie bym przerobil, bo aluminiowa jest nawet ladniejsza jesli chodzi o estetyke.

    Ale nikt nie musi sie ze mna zgadzac

    Pozdro

  4. #4
    Atrax
    Guest

    Re: wentylacja do terrar

    Mysle, ze jak pajaczek podrosnie, to moze sie przy tym troche gimnastykowac

    Sprobuj zalatwic blache perforowana... ja sam bym sie za nia rozejrzal. Jak cos, to dam Ci znac, gdzie ja dostac.


  5. #5
    cage
    Guest

    Re: wentylacja do terrar

    ja mam taką siatkę u mojego boehmei od kilku ładnych miesięcy. i się trzyma jak tralal ;D

    Awi - tak to jest blacha perforowana, mój stary ma hurtownie z metalami nieżelaznymi i między innymi własnie blache perforowanę też posiada ;D
    mam to szczęście że mam pełno takich blaszek na wentylacje bo on tnie blachy i albo zostają skrawki dość przyzwoite albo jak robi wystawy lub reklamy to z takich małych formatów typu 30/20 więc jest z czego ciąć blaszke na otwory ;D


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •