moje zdanie NIE AMPUTUJ !!! jak jej coś niespasi to sama se utrąci. "tosik" fajny pomysł próbowałeś?? jak próbowałeś to podrzuć foto.
pozdro
Norek
moje zdanie NIE AMPUTUJ !!! jak jej coś niespasi to sama se utrąci. "tosik" fajny pomysł próbowałeś?? jak próbowałeś to podrzuć foto.
pozdro
Norek