ja bym powiedzial ze to samiczka, poniewaz ja widze tam spermatoteke...chyba ze to tak swiatlo pada.....moge sie mylic.....;]
ja bym powiedzial ze to samiczka, poniewaz ja widze tam spermatoteke...chyba ze to tak swiatlo pada.....moge sie mylic.....;]