Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: co jaki czas przechodzi wylinke

  1. #1
    konradkers
    Guest

    co jaki czas przechodzi wylinke

    witam mam do was pytanko. co jaki czas BRACHYPELMA BOEHMEI przechodzi wylinke??

  2. #2
    Dambala
    Guest

    Re: co jaki czas przechodzi wylinke

    Kwestia zalezna od tego w jkaim jest obecnie wieku, jaka ma temperature w dzien i w nocy, wilgotność i jka intensywnie karmiona Okres między wylinkami ciężko przewidzieć, kwestia zalezna od pajączka.


  3. #3
    Markoś
    Guest

    Re: co jaki czas przechodzi wylinke

    to wszystko zalezy od karmienia i temperatury mlode przechodza co ok miesiac a im straszy tym dluzej poczytaj jeszcze FAQ i archiwum tam napewno znajdziesz odpowiedz


  4. #4
    sasiad
    Guest

    Re: co jaki czas przechodzi wylinke

    Ja mam 2 małe (l2 i l3) i wylinki przechodziły regularnie co miesiąc (max z odchyłem 7 dni), co do starszycg to nie wiem.
    Czy większość małych nie linieje jak są małe średnio co miesiąc ?? Mam 4 gatunki i u wszystkich tak było. Oczywiście starsze już nie tak często.


  5. #5
    Awikularia
    Guest

    Re: co jaki czas przechodzi wylinke

    Tak jest. Mlode pajaczki, max. do 5 wyl., linieja mniej wiecej co miesiac. No oczywiscie zalezy tez, jak sa karmione - te pasione intensywniej linieja czesciej. Ja osobiscie karmie maluch 2-3 razy na tydzien, starsze 1-2 razy w tygodniu (zalezy od tego, ile mam czasu i czy mam karmidlo).

  6. #6
    Tepez
    Guest

    Re: co jaki czas przechodzi wylinke

    Zależy: może linieć co 20 dni a może nawet przez kilka lat nie linieć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •