Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Wiek T. blondi

  1. #1
    BoNo
    Guest

    Wiek T. blondi

    Mam T. blondi po L4 kto mi powie moi drodzy w jakim ona jest wieku ?? ile ma miesiecy od przeobrazenia w L1 do obecnej L4

    Z gory dziekuje za powazne odpowiedzi i oszacowanie wieku
    Pozdrawiam BoNo


  2. #2
    Redtail_Boa
    Guest

    Re: Wiek T. blondi

    trudno powiedziec, to zależy jak była karmiona, jaka miala temperature, bo jak wiadomo im niższa temp to proces metabolizmu jest wolniejszy


  3. #3
    skqn
    Guest

    Re: Wiek T. blondi

    jak było wszystko OK to powinna miec około od 4 do 6 miesiecy


  4. #4
    BoNo
    Guest

    Re: Wiek T. blondi

    Nie gniewaj sie Redtail_Boa ale to akurat tez wiem ze wszystko zalezy od temperatury i karmienia ale gdybysmy przyjeli srednia temp. i srednie podawanie pokarmu to jaki jest wiek T. blondi L4

    Pytanie caly czas aktualne !!!


  5. #5
    BoNo
    Guest

    Re: Wiek T. blondi

    Dziekuje skqn takiej odpowiedzi oczekiwalem jakiejs sredniej, czyli mowisz 4-6 miesiecy dzieki

    ... a Redtail_Boa ma tylko weże ktore oczywiscie szanuje nie ma natomiast ptasznikow wiec na jakiej podstawie zabiera glos w dyskuscji, do ktorej nic nie wnosi... hmm (bez obrazy)


  6. #6
    werni
    Guest

    Re: Wiek T. blondi

    BoNo, czyżbyś nie wiedział, że większość ludzi zamieszcza tu posty tylko po to aby nabić sobie licznik.. ? (swoją drogą to samo czynię pisząc te moje przemyślenia) Ale się wszyscy zdziwią, jak któregoś pięknego dnia to wszystko się sypnie :]

    A co to tematu: nie wydaje mi się żeby udało Ci się dociągnąć blondi w 4 miesiące do L4.. Stawiałbym w tym przypadku na ponad 5 miesięcy i to dobrze..


  7. #7
    SD AS
    Guest

    Re: Wiek T. blondi

    Jak masz od TomkaG to policz sobie tak od listopada/grudnia bo wtedy właśnie miał L1

  8. #8
    BoNo
    Guest

    Re: Wiek T. blondi

    dziekuje za wszystkie wypowiedzi

    Pozdrawiam BoNo


  9. #9
    Redtail_Boa
    Guest

    Re: Wiek T. blondi

    bono cos sugerujesz ?
    to ze nie mam w spisie gatunkow ptasznikow to nie znaczy ze ich wogule nie mam lub nie mialem doczynienia
    hmm ale widze ze bede musiał uzupełnić moja liste

    Znowu jest jakiś powod ze odwiedzam tą liste dyskusyjną "Pajęczaki=Ptaszniki" nie robie tego tak ooo po prostu z nudow ;]


  10. #10
    zygfryd
    Guest

    Re: Wiek T. blondi

    Blondyna ma okolo ~4 - 5misiecy


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •