Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: konik polne

  1. #1
    pelomen
    Guest

    konik polne

    Wczoraj do mojego pokoju wpadły 2 takie duże zielone koniki polne. Zastanawiam sie czy nie dac ich na pokarm chromatoplemie L7, ale nie wiem czy nie są za duże dla niej i czy jej jakoś nie uszkodzą. Dawaliście już to świnstwo??


  2. #2
    fibus13
    Guest

    Re: konik polne

    Ja dawalem.Jakie duze tzn ile maja cm? Jeśli blisko masz droge to nie radzilbym bo wiecej olowiu i innych swiństw beda mialy niz bialka :/


  3. #3
    Jimbo
    Guest

    Re: konik polne

    Możez dać, ja dawałem takiego bydlaka (z 10 cm miał) vagansowi i zeżarł go. Aczkolwiek nie wszystkie pająki lubią koniki.


  4. #4
    pelomen
    Guest

    Re: konik polne

    z 5,5cm mają


  5. #5
    pelomen
    Guest

    Re: konik polne

    ale jak duży był tówj vagans która wylinka bo moja chromka L7


  6. #6
    Glazik
    Guest

    Re: konik polne

    dawalem takie koniki pajakowi.
    zanim podalem konika pajakowi to przycinalem mu szczeki.
    sa dosc mocne i potrafia ugrysc.
    przezorosci nigdy za wiele
    pozdrawiam

  7. #7
    Krycha.k15
    Guest

    Re: konik polne

    mozesz dac
    ale jak zobaczysz ze chromcia ucieka albo nie bedze chciała jesc to go wyjmij bo one sie zywia tez miesem:]


  8. #8
    Jimbo
    Guest

    Re: konik polne

    Mój vagans był po 11 wylinkach, więc był większy od tego konia (ale nie aż tak dużo większy, może z 2-3 cm). Takie około 5 cm to dosyć często łapię, bo ostatnio poluję na koniki dla mojej Agamy, ale ten bydlak co go znalazłem na łące ostatnio to aż się zdziwiłem. Bez kitu miał z 10 cm. Szkoda że nie mam cyfrówki. Jednak muszę ci powiedzieć, że nie każdy pająk jednak zje takie cuś, np. mój smithi gardzi konikami i spiernicza przed nimi jak tylko pomaca je łapami (toxic?) a świerszcze normalnie żre.


  9. #9
    pelomen
    Guest

    Re: konik polne

    to dzisiaj wrzuce.


  10. #10
    pawelus
    Guest

    Re: konik polne

    a takie normalne koniki (male-do 3-4cm) moga zrobic krzywde np. swiezo wylinialemu pajakowi? one w sumie sie roslinami odzywiaja...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •