Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Jak przekonsć?? :[

  1. #1
    Gwatemel
    Guest

    Jak przekonsć?? :[

    Wiem, że to debilne pytanie, ale jak wy przekonaliście swych rodziców że możecie hodować ptaszniki. Mam jednego w ukryciu, ale tak czy później się wyda- zmiana terr. Oni uwarzaja, że ptasznik jak ucieknie to wszystkich pozabija :-/. Tłumacze im do cho**** ale nic nie sklutkuje. Mówię im, że ptaszniki nic mi nie zrobią. Mama może zmiękczeje, ale nie wiem co z ojcem?

    Macie jakieś ciekawe proporycje?? Raczej mi zależy na odpowiedzach 14- latów. Ale starsi też mogą. :P:P


  2. #2
    SławekS
    Guest

  3. #3
    Dziadu
    Guest

    Re: Jak przekonsć?? :[

    heheh! Postaw ich rzed faktem dokonanym!


  4. #4
    Tula
    Guest

    Re: Jak przekonsć?? :[

    hmm tez mam ptasznika nikt onim niewie ale jak cos postawi mam przet faktem dokonanym i powiem "mamusiu moglaa bys zabic taka istote on jest nie winny"
    ps jak brat przynius weza zborzowego dodmu to tez byl fakt dokonany

  5. #5
    ZioMaleK
    Guest

    Re: Jak przekonsć?? :[

    POKASZ MAMNIE TACIE OPIS TEGO PTASZNIKA CO MASZ I NIECH ZOBACZA ZE NIE JEST GROZNY ZNCZY NIE WIEM JAKIEGO POSIADASZ ALE PODEJZEWAM ZE TO JAKIS LAGODNY GATUNEK NO I POWIEDZ ZE JAK CO TO BEDZESZ ZARABIAL NA TYM SAM BEDZESZ SIE ZAJMOWAL ITP JA OSOBISCIE NIE MAM JUZ Z TYM PROBLEMOW PRZYZWYCZAILI SIE


  6. #6
    BoNo
    Guest

    Re: Jak przekonsć?? :[

    Najlepiej przedstaw rodzicom dokladna wiedze na temat ptasznikow, a najbardziej dotyczaca jadu - bo to o to przeciez chodzi boja sie ze wszystkich pozabija swoim jadem, i w tedy zrozumieja, tak bylo z moimi rodzicami
    Zycze powodzenia

    BoNo

    P.S. Na szczescie mieszkam juz na swoim i rozwine hodowle do zaplanowanych rozmiarow


  7. #7
    Kordian
    Guest

    Re: Jak przekonsć?? :[

    Ja postawiłem swoich przed faktem Wytlumaczylem na wszelkie sposoby ze niegrozne itp. itd.


  8. #8
    Predator
    Guest

    Re: Jak przekonsć?? :[

    a ja im tak nagadałem że tata jeszcze ze mną pojechał po pierwszego pająka


  9. #9
    szczepan_nol
    Guest

    Re: Jak przekonsć?? :[

    ja powiedziałęm im tylkoz e kupuje sobie ptasznika i to wszystko
    niebyło zprzeciwów, matak i ojciec tylko powiedzieli ze nie bedą wchodzili domnie do pokoju(i tak nigdy nei wcodzili) a teraz włąsmnie zaczeli bo chodzą i ogladają go cały czas nawet z lupką :] i tak to było pozdro i pewnie przekonasz rodziców

  10. #10
    michaśśś
    Guest

    Re: Jak przekonsć?? :[

    ja to kupiłem ptasznika , normalnie postawiłem na półce a po tygodniu rodzice zauważyli go i co jak jest to jest , a jak nabyłem czarne wdówki to podpisałem je nazwa łącińska wiec nikt sie nie czepia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •