Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Chyba padła :[

  1. #11
    ZioMaleK
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    A CO TY SOBIE WKRECASZ NIE JESTEM ZNAWCA ALE MYSLE CHYBA MOZNA NIE ZNAWCA NIE ZNAWCA ALE MI PTASZNIKI ZYJA I MAJA SIE DOBRZE


  2. #12
    Atrax
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    Ziomalek - Caps off


  3. #13
    Tepez
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    To nie żadna hibernacja tylko pająk odpoczywa po wylince i zbiera siły, każdy pająk po wylince tak robi.

  4. #14
    Clip
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    No ale czy ona odpoczywała bo wylince i by nic nie robiła nawet jak by ją się dotkło pędzelkiem ?? wygląda tak jak na zdjęciu dokładnie, fibus ci też się smithi nie ruszał jak go dotykałeś ??

  5. #15
    Clip
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    Mam ją spróbować dogrzewać lampką,czy pozostwaić ?

  6. #16
    TylerPL
    Guest

    Re: Chyba pad?a :[

    No logiczne ze podgrzac!!! Przeciez nie mozesz jej juz niczym wiecej zaszkodzic! Jesli jest martwa tak jak pisales wyzej to sie nic nie stanie, a jak sie nie rusza bo jest za zimno to mozesz tylko pomoc! Wiec biez szybko jakas lampe i ustaw ja w ogleglosci ok 5cm od szyby terra! Ja ogrzewacm od zawsze lampa i jes ok.

    Pozdrawiam!


  7. #17
    Tepez
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    Ale jaką temp. masz w pokoju? Jak masz 22-25*C to nie ma problemu, że jej coś będzie.

  8. #18
    Clip
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    Podejżewam że już to konied włączyłem jej lampke teraz,Można ją przesuwać ,a ona wcale pozycji nie zmienia I się nie rusza Czyli prawdopodobnie to już koniec?

  9. #19
    ZioMaleK
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    chyba tak chodz zostaw ja dla pewnosci podgrzej widzisz to jest tak ptasznik linieje i jego skura staje sie podatniejsza na urazy mechaniczne i termiczne jesli by nie przechodzil tej wylinki to prawdopodobnie byl zyl a tak ale zostaw go ogrzewaj z 2 dni jesli nie pomoze to 1 rozwiazanie to kupno nowego


  10. #20
    Clip
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    Teraz już nie kupię narazie avi, smiethiego albo boehmi kupięale jeszcze nie wiadomo, jedno jest dziwne teraz jest na dole pod gniazdem dziwne a jak ją odłożyłem to była na pajęczynie, jeszcze na pojemniku zrobiłem kółko pisakiem gdzie jest,ale jest też podkurczona i się nie rusza,więc nie wiem co o tym myśleć

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •