Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Chyba padła :[

  1. #21
    Matt_ns
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    Moja chromka przez okolo tydzien miala wygiete nogi do gory (foto) i nagle normalnie je wyprostowala i zyla jakby nigdy nic Poczekaj jeszcze troche tylko nie przegrzej pajaka, zarowka 15 W gdzies 15-20cm (musisz zmierzyc ile daje ciepła) nad pudelkiem z ptasznikiem wystarczy tylko pamietaj o wiglosci zeby jej nie ususzyc.

  2. #22
    Tepez
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    Clip, a jaką temperature miał twój pająk po spadku temp.?

  3. #23
    ZioMaleK
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    Moja mala lasiodora robila to samo tylko ona schronila sie w dolku a po tygodniu ozyla podejzewam ze jak wyschla to wyszla polowac a przedtem chronila sie moze twoj ptasznik robi cos podobnego narazie nie moze polowac to po co ma sie ruszac ?? ptaszniki to leniuszki moj vaganus chodzi tylko po jedzenie i zeby sei wygrzac przy zarowce rano wasze tez tak robia??


  4. #24
    Clip
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    A moze go zachęcić i mu wrzucić w środe nwylęg świerszcza? (w srode dopiero dostane nowy bo stary mi się już skończył)

  5. #25
    sebooz
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    a ja mam propozycję - skoro prosisz o pomoc i radę to postaraj się choć trocheę słuchać. Ludzie mówią Ci zebys trochę odczekał i sprawdził czy coś się zmieni. jak będziesz mu non stop przeszkadzał to na pewno nie polepszysz sytuacji. jak jest żywy to na pewno zacznie się ruszać. jak na razie to dbaj o wilgotność i o temperaturę.

  6. #26
    ZioMaleK
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    No mozesz mu wzucic ale pamnietaj ze tydzien od wylinki musi minac bo jesli zyje i zaatakuje swierszcza przed tym czasem moze zlamac zab i padnie po czasie ogrzewaj go i nawilz mu pojemnik


  7. #27
    Clip
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    A czy jest to dobry znak że w pojemniku nie śmierdzi? Przez dwa dni nei powinnien się zacząć już rozkładać? OZostawie go w spokoju będę tylko nawilzał terra bo temperatura się podniosła

  8. #28
    Clip
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    Mam jesczze jedno pytanie czy jak już przyjmijmy że nie żyj od dwóch dni to on nie powinnien już się rozkładac i w pojemniku zaczać śmierdzieć ?

  9. #29
    zurekkrk
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    coś ty taki zciśnieniowany ; dostosuj się do porad młodzieży i poczekaj kilka dzionków jak sie ocknie to SI jak nie trudno (avicularie mają to do siebie że we wczesnym stadium padają ) DON'T PANIC !!!


  10. #30
    zurekkrk
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    ..... jeszcze jedno ....apropos pytania: "czy będzie śmierdziało ?"tak bęzie śmierdzieć i to tak skrajnie że prawdopodobnie sąsiedzi pomyślą że to Ty sie spakowałeś na drugą stronę POKÓJ!!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •