Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Chyba padła :[

  1. #1
    Clip
    Guest

    Chyba padła :[

    Chyba padła mi avicularia metallica L3
    Wcozraj jeszcze było wszystko ok,schneła po wylince która była w poniedziałek jeszcze się ruszała,dziś zaciekawiło mnie że jak otwarłem pojemnik to się nie ruszyła,dmuchnołem lekko i nic,ciągle jest w tej samej pozycji i się nie rusza,dotkłem sieć pedzelkiem i się nie rusza,nogi ma ciągle pod kurczone czy to oznacza że padła ?? Czy może być to przez to że nastąpiło znaczne ochłodzenie (mieszkam w bloku, więc nie moge włączyć ogrzewania,a pojemnika z nią nie ogrzewam,bo boje się że lampką ją usmaże.Dojdzie jeszcze do siebie czy już padła??

  2. #2
    Matt_ns
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    Awikularie sa bardzo wrazliwe na wahania temperatury wiec jest to prawdopodobna przyczyna. Przy takich pajakach trzeba miec ogrzewanie

  3. #3
    Clip
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    Czyli najparwdopodobniej nie żyje?

  4. #4
    fibus13
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    Jak ma podkurczone nogi to juz koniec...


  5. #5
    Clip
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    wygląda tak http://www.terrarium.com.pl/forum/re...=35172&t=35172 tylko że się wcale nie rusza dotknołem ją pędzelkiem i wcla e nie reaguje m można ją przesuwać W poniedziałek przeszła wylinke

  6. #6
    sebooz
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    jeżeli ma łapki podkurczone tak jak na zdjęciu to ona po prostu sobie odpoczywa ... nie stresuj jej niepotrzebnie i odczekaj troche ... tylko dziwne jest to ze nie reaguje na nic, ale ja mimo wszystko bym jej nie stresował (bo moze jeszcze zyje ...)

  7. #7
    Clip
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    A czy u ptaszników jest hibernacja jak jest za zimno bo wcozraj było dość ciepoło chodziliśmy w krókich spodenkach etc. a dziś się tak ochłodizło że kórtki trzeba,narazie ją zostawie nic nie będą robił może odżyje :/ może odpoczywać jak ją dotkne pedzelkiem nic narazie ją zostawie :/

  8. #8
    ZioMaleK
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    PRAWDOPODOBNIE PADLA PO WYLINCE WYLA WRAZLIWA NO I TEN SPADET LAMPKA NIE USMAZY PTASZNIKA CHYBA ZE MASZ ZAROWKE 100W NAJLEPJEJ PODGRZEWAC 25W TRZEBA BYLO MYSLEC O TYM ZANIM KUPILES PTASZNIKA


  9. #9
    fibus13
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    Odezwal sie znawca :/ Powtarza po innych...


  10. #10
    fibus13
    Guest

    Re: Chyba padła :[

    Clip jesli ma nogi tak jak na zdjeciu to tak jak mowil sebooz zostaw ja w spokoju.U ptaszników wystepuje cos w rodzjau hibernacji.W zime jak przyszla do mnie smithi a w pudelku miala 10 stopni.Dochodzila do siebie 1 dzieńwiec chyba nie masz sie czym martwić...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •