Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Podkop Kędziorka

  1. #1
    Tula
    Guest

    Podkop Kędziorka

    moze to głupi temat ale nie wiem od czego zalezy u kedziorów opwitosc kopania mam 2 w tym samym wieku l3 i jeden kopie po nocach jak głupi a drugi wogule nie kopie od czego to zalezy (lube nie lubie)??

  2. #2
    sskin
    Guest

    Re: Podkop Kędziorka

    to zależy od 'widzimisie' pająka ) jeden będzie kopal jak najety a drugi nawet palcem nie ruszy


  3. #3
    Iskra
    Guest

    Re: Podkop Kędziorka

    Tula - mnie też zastanawiały zabawy w kreta u mojej kędziorzycy. Czasami w ciągu paru godzin jest w stanie oczyścić dno faunaboxa do nagiego plastiku a cały torf, siłą wyrzutu chyba, umiescić na wieczku. Zdaję się, że Albopilosy uogólniając mają już takie "hobby"


  4. #4
    popekjr
    Guest

    Re: Podkop Kędziorka

    moje b.emilia i b. smithi, tez lubia zabawic sie w krety wiec to raczej normalne zjawisko.
    a zalezy to wylacznie od (lubie/nie lubie)


  5. #5
    garo
    Guest

    Re: Podkop Kędziorka

    Takie sa po prostu. Jak ludzie czy inne zwierzeta pajaki nie wszystkie sa takie same, jeden kopi drugi nie, jeden chodzi po szybach a drugi nic nie robi bo jest leniem.


    tak po prostu jest i juz.

    Poczytaj archiwum bo juz na te tematy bylo miliony postow.



    pozdro garo

  6. #6
    szczepan_nol
    Guest

    Re: Podkop Kędziorka

    moja emilka też kopie po nocach jak kret wczoraj zrobiłą soebie podkop pod skorupką od orzecha :] i teraz z jednej strony wchodzia z drugiej wychodzi co za emilka

  7. #7
    Tula
    Guest

    Re: Podkop Kędziorka

    wydaje mi sie ze to tez od podloza bo jeden kedzio mial wlukno
    to rozkopal cale a, drugi mial jas ziemie nic nie kopal dalem muwczoraj wlukno i dzis pacze a tu cale porozkopywane

  8. #8
    michaśśś
    Guest

    Re: Podkop Kędziorka

    a ja jak mojego na rękę biore to zaraz sie czysci i tak pieknie zabkami wymachuje i tak jest za kazdym razem





    jak dla mnie kędzior to najpięknijszy pająk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •