Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: co to i czy karmić?

  1. #1
    kwas
    Guest

    co to i czy karmić?

    na polu znalazłem coś takiego, podobne do świerszcza z tym że troche wieksze bo ma około 3,5 cm długości ciałka. Zna ktos stronke gdzie znajde szerszy opis tego zwierza?

    drugie pytanie czy mozna tym karmić pająki, czy pająkowi nie zaszkodzi taki posiłek, albo czy w razie walki pająk nie zrobi sobie krzywdy?

    jesli już mozna karmić to opłaca się wrzucić dla L. Parahybany l8 <prawie 4 cm ciałka> czy to już będzie za duży posiłek?

  2. #2
    cyclosternum
    Guest

    Re: co to i czy karmić?

    pasikonik łaciny nieznam
    bez obaw mozesz to skarmic


  3. #3
    tosik
    Guest

    Re: co to i czy karmić?

    ja bym niedawal bo moga byc jakies chore albo zanieczyszczone jak np zyja przy jakiejs drodze :P lepiej kupić


  4. #4
    Eryk letkiewicz
    Guest

    Re: co to i czy karmić?

    Podac mozesz tylko jest to zagrozenie o którym wspomnial tosik zwierze takie nie musi byc nawet przy ulicy zeby miec zanieczyszczenia(aczkolwiek te takze sa groźne)ale chodzi m.in o pasozyty które rozesc sie moga po terrarium i na zwierzaka.

  5. #5
    popekjr
    Guest

    Re: co to i czy karmić?

    nie jedz marchewki,ziemniakow, bo moga byc zanieczyszczone bo mogly rosnac przy drodze.
    moim zdaniem mozesz bez problemu dac pajakowi rto pasikonik jak juz kolega WSPOMNIAL.


  6. #6
    zygfryd
    Guest

    Re: co to i czy karmić?

    A takie pasikonie gdzie mozna kupic. Mieszkam w centrum K-ce i bardzo ciezko o takie rzeczy ;/


  7. #7
    kwas
    Guest

    Re: co to i czy karmić?

    tego pasikonika złapałem na polanie wlesie więc napewno nie będzie zanieczyszczony związkami ołowiu itp
    zygfryd jak chcesz to zgłoś się domnie moge odłapać kilka na sprzedaż

  8. #8
    buudzik
    Guest

    swierszcze w k-ce

    w zoologicznym Kongo , boczna jagiellonskiej, nie pamietam jak sie nazywa (sklepik malo widoczny bo trzeba zejsc po schodkach w dol) masz stuff dla pajakow, miedzy innymi swierszcze. chyba ze K-ce to dla ciebei kielce ;-)

  9. #9
    zygfryd
    Guest

    Re: co to i czy karmić?

    Kwas wyslalem Ci maila.
    A co do sklepu Kongo to nie wiedzialem, ze tam są. To wlasnie tam zaopatruje sie w noworodki mysie dla mojego pupila ;-)
    btw. Ptasznikow juz tam nie prowadza, te ktore znajduja sie w sklepie sa z prywatnej hodowli nie na sprzedaz.


  10. #10
    zygfryd
    Guest

    Re: co to i czy karmić?

    ...a sklep znajduje sie na ulicy Plebiscytowej.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •