Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Który pająk robi najwięcej pajęczyny?

  1. #11
    Tepez
    Guest

    Re: Który pająk robi najwięcej pajęczyny?

    Ja mam Chrome i H. Lividum. Chrome mam od małego L1, teraz jest L5 i zalepia całe pudełko aż do góry, ale napewno mniej niż P. Murinus.
    H. Lividum mam od niedawna ale zbudowała piękny kopiec w krztałcie leja, z połączeniem ziemi i pajęczyny, od góry jest sama pajęczyna i wygląda jakby podtrzymywała lej i w środku mała dziura, która jest bardzo oblepiona i prowadzi na samo dno do gniazda pająka.

  2. #12
    Awikularia
    Guest

    Re: Który pająk robi najwięcej pajęczyny?

    Coz, patrzac w profil uzytkownika "sasiad" polecilabym mu jednak Ch. cyaneopubescens. Ma on na razie same spokojniejsze gatunki ptasznikow i polecenie mu P. murinus lub jakiegos Chilobrachys lub Ceratogyrus to mala przesada. To sa bardzo szybkie pajaki, wiec niech najpierw sprobuje na "chromce". O wiele mniej pajeczyny, ale tez wiecej, niz przecietny ptasznik, wytwarza Davus fasciatus (Cyclosternum fasciatum).

  3. #13
    popekjr
    Guest

    Re: Który pająk robi najwięcej pajęczyny?

    Chilobrays Huahini, widzialem ile rozklada pajeczyny, cale terra jest wyscielone pajeczyna, doslownie cale.


  4. #14
    Lockdown
    Guest

    Re: Który pająk robi najwięcej pajęczyny?

    P.Murinus , E.Murinus, Chromka, Chilobrays Huahini


  5. #15
    dymek1990
    Guest

    Re: Który pająk robi najwięcej pajęczyny?

    hehe wata cukrowa wygląda jak pajeczyna ale tylko troche:P

  6. #16
    sasiad
    Guest

    Re: Który pająk robi najwięcej pajęczyny?

    Zgadza się. Z terrarystyką do czynienia mam od niedawna (rok z kawałkiem) i wilałem najpierw podszkolić się z mniej groźnymi pająkami. Taki wypad odrazu na głęboką wodę napewno by się dobrze dla mnie nie zakończył

    Dzięki za odpowiedzi. Niedługo więc do mojej hodowli dojdzie Chromka albo Murinus (wiem, wiem, ale czytałem o nim sporo).


    @ Sculptor: Napisałem temat bo bo wyszukiwarka "nie działał" jak czegoś na dany temat chciałem oszukać. Ale mam nadzieję że ten temat pomoże też komuś innemu, tak jak sam piszesz.

    Pozdrawiam
    sasiad

  7. #17
    Poecilotheria waski
    Guest

    Re: Który pająk robi najwięcej pajęczyny?

    murin

  8. #18
    szuman
    Guest

    Re: Który pająk robi najwięcej pajęczyny?

    Chromka


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •