Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: rozmnazanie cambridgei

  1. #1
    bartoszbag
    Guest

    rozmnazanie cambridgei

    witam!!
    moja samica zlozyla kokon... pozniej wyliniala nakarmilem ja jest 2 miesiace po wylince juz po miesiacu ja laczylem z samcem nr1 zrzarla go pozniej kupilem drugiego on tez nic a teraz mam 3 i zauwazam dziwna rzecz moja samica ciagle siedzi spokojnie w gniezdzie gdy tylko wpuszcze samca nr3 on wylazi i od razu lazi nerwowa po calym terrarium a on probuje jak najszybciej wyjsc z terra ona nawet po nim lazi pozniej jak go zabiore ona ciagle lazi i lazi...
    ********PODKRESLAM ZE WSZYSTKIE SAMCE BYLY NAPELNIONE********

    i w koncu pytanie:
    O CO JEJ BIEGA????????????????????????

  2. #2
    Tepez
    Guest

    Re: rozmnazanie cambridgei

    Mógłbyś robić znaki polskie albo chociaż znaki interpunkcyjne? Bo tekstu nie da się czytać!

  3. #3
    Theraphos
    Guest

    Re: rozmnazanie cambridgei

    Może poprostu nie ma ochoty!
    A tekst jest tragicznie napisany, postaraj sie używać znaków interpunkcyjnych.


  4. #4
    bartoszbag
    Guest

    Re: rozmnazanie cambridgei

    nie podoba sie to nie czytac zamiast pisac CZLOWIEKU UZYJ ZNAKOW INTERPUNKCYJNYCH to odpisz konkretnie na pytanie!!!!!!!!

  5. #5
    garo
    Guest

    Re: rozmnazanie cambridgei

    Widocznie jest za slabo nakarmiona.

    Musisz ja lepiej podkarmic i do tego stopnia ze juz nie bedzie chciala jes i nie bedzie aresywna wstosunku do samca. albo po prostu samica nie jest jeszcze gotowa do kopulacji tez niechce by jaza bardzo meczone.



    garo

  6. #6
    bartoszbag
    Guest

    Re: rozmnazanie cambridgei

    samica juz nie je ma bardzo duzy odwlok nie jest agresywna w stosunku do samca wrecz przeciewnie.

  7. #7
    DragoN16
    Guest

    Re: rozmnazanie cambridgei

    to może jednak złoży kokon


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •