Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Mam problem ze smithi samicą L11

  1. #1
    Mullenflip
    Guest

    Mam problem ze smithi samicą L11

    Witajcie ALL mam problem z ptasznikiem L11 smithi samica .
    jestem w terrarystyce od 2 lat mam kilka ptaszników ale jest problem bo moja samica to duży kloc z niej się zrobił i ona włazi często po szybie do góry aż do samego końca i często spada zauważyłęm ze na odwłoku zrobiło się coś jasnego i tak jak by skurka zeszła boje się ze to może coś strasznego być co z tym problemem zrobić ???

  2. #2
    popekjr
    Guest

    Re: Mam problem ze smithi samicą L11

    nie masz duzo do zrobienia. jesli leci z tego limfa to jedyne co mozesz zrobic to posypac to miejsce, maka ziemniaczana badz talkiem, albo posmarowac wazelina, i nie karmic pajaka, zeby rana nie powiekszala sie wraz ze wzrostem odwloka, i czekac tak do nastepnej wylinki. jesli nie leci z tego limfa to wszystko powinno byc ok.


  3. #3
    Matt_ns
    Guest

    Re: Mam problem ze smithi samicą L11

    jesli nie leci z tego limfa to moze byc to miejsce po wyczesanych wloskach

  4. #4
    _andros
    Guest

    Re: Mam problem ze smithi samicą L11

    jak moja samica smithi ( wtedy ok.L12-13) właziła za szybw to poprostu ją lekko straszyłem, a ona schodziła sobi po szybi nadu, jakie wysokie masz terrarium?

  5. #5
    cartman4u
    Guest

    Re: Mam problem ze smithi samicą L11

    Wyczesane włoski.Moja ma to samo.


  6. #6
    Theraphos
    Guest

    Re: Mam problem ze smithi samicą L11

    Jeżeli boisz sie ze spadnie to zrób nizsze terra


  7. #7
    wh6fxe
    Guest

    Re: Mam problem ze smithi samicą L11

    Oj watpie kartaman4u zeby sosoba ktora siedzie 2 lata w terrarystyce nie wiedziala jak wyglada miejsce po wyczesaniu..:]

    _andros chyba nie mozna siedziec przy terra 24 h i pilnowac czy pajak nie wchodzi czasem za wysylko..;/

    Maullenflip zastosuj sie do tego co kolezdzy jzu poradzili ( z ta maka badz talkiem) nie przekarmiaj pajaczka nasyp wiecej podloza badz zmniejsz terra. Usun w miare mozliwosci z terrarium ozdoby o ostrych kantach, w razie czego jak pajaczek znowu spadnie zbey sobie o cos znowu "dup* nie rozkraczyl".

    Kiedy pajaczek linial??


  8. #8
    RAF_AL
    Guest

    Re: Mam problem ze smithi samicą L11

    Jezeli sie obawiasz ze pajak moze zranic sobie odwlok dosyp podloza tyle zeby jak spadnie nie mogl udezyc o zaden kant. Po uderzeniu o podloze raczej niz mu sie nie powinno stac. Pozdro i miejmy nadzieje ze wszystko sie dobrze skonczy.


  9. #9
    Mullenflip
    Guest

    Re: Mam problem ze smithi samicą L11

    No dzięki chłopaki nie będe sypał mąką bo poco i tak nic mu nie leci z odwłoku poprostu więcej nasypie torfu tak około 6cm może 7

  10. #10
    Awikularia
    Guest

    Re: Mam problem ze smithi samicą L11

    Ja mam wrazenie, ze to jednak miejsce po wyczesanych wloskach.....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •