Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Malitki problemik

  1. #1
    Werty
    Guest

    Malitki problemik

    Mam taki problem właśnie moja parahybanka przeszła wylinke i już jest L7 i czy moge ją od razu teraz przenieść do małego terra czy mam poczekać troche żeby ztwardniała bo do L5 to przekładałem mniej więcej 10 godzin po wylince i nic nie traciła żadnego odnuża a teraz sie boje że jednak taki duży pajączke może gdzieś sobie coś urwać bo dłużej twardnieje mu pancerzyk jakie jest wasze zdanie przekłądać dziś czy dopiero jutro a może jeszcze później prosze o rady!!!!


  2. #2
    giglus
    Guest

    Re: Malitki problemik

    poczekaj do jutra po co masz niepotrzebnie stresowac pajaka. nie ma sie co spieszyc daj mu odpoczac.


  3. #3
    sskin
    Guest

    Re: Malitki problemik

    jak pisze giglus niema po co stresować pajączka. chyba może do jutra posiedzieć w starym domku?


  4. #4
    kielon
    Guest

    Re: Malitki problemik

    fakt nit ma po co stresować ale tez licz się z tym ze może się rzucać pod czas przenoszenia i jeżeli będziesz ja popędzał czymś to może zaatakować i może połamać sobie kły i w tedy będziesz miął problem a nie warto lepiej poczekać

  5. #5
    dario_terrarysta
    Guest

    Re: Malitki problemik

    siedział przed wylinką to i jeden dzien po wylince go nie zbawi , daj mu odpocząc troszke , niech wyschnie .


  6. #6
    Werty
    Guest

    Re: Malitki problemik

    Dzięki za wszystkie odpowiedzi dziśgo przełozyłem bardzo ładnie się prezentuje w nowym terra pajączek był bardzo spokojny ale nie chciał wyjść s poprzednigo terra troche sie namęczyłem żeby go wyciągnąć ale teraz jest wszystko wporządku!!

  7. #7
    garo
    Guest

    Re: Malitki problemik

    No to nie dobrze ze tak szybko przekladales poniewasz pajak jeszcze byl miekki i mogles cos mu zrobic a ze nic nie zrobiles to miales duzo szczescia.
    Poczekaj conajmniej tydzien niech karapaks pajaka stwardnieje na dbre i wtedy go mozesz przeniesc.


    pozdro garo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •