Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: nie róbcie tego w domu, czyli ucieczki ptaszników

  1. #11
    dario_terrarysta
    Guest

    Re: nie róbcie tego w domu, czyli ucieczki ptaszników

    to dobrze ze wszystko fajnie sie skończyło .


  2. #12
    Tepez
    Guest

    Re: nie róbcie tego w domu, czyli ucieczki ptaszników

    Jak one to "przegryzły" ??? Jadem? U moich pająków nigdy nie zaobserwowałem czegoś takiego...

  3. #13
    BoNo
    Guest

    Re: nie róbcie tego w domu, czyli ucieczki ptaszników

    NNiezle naprawde niezle nie myslalem ze ptaszniki sa do tego zdolne, myslalem ze to co pisze w opisach to lekka przesada a tu prosze, to dzieje sie naprawde.

    BoNo


  4. #14
    Awikularia
    Guest

    Re: nie róbcie tego w domu, czyli ucieczki ptaszników

    Ptaszniki nie przegryzaja sie jadem, to nie kwas solny :P. Po prostu wydlubuja uparcie dziury klami. Powiekszaja, skubia, a ze sa bardzo uparte, to, jak sie w pore nie zauwazy, sa zdolne przegryzc nawet siatke metalowa.

    Werni, fajnie ze maluch sie znalazl. Mi ostatnio pajak zwial jakies 2 lata temu. Odsunal sobie szybke w terrarium i tydzien szlajał sie po domu. Po tym czasie zostal zlapany, a terrarium poddalam gruntownej przerobce .

  5. #15
    Dark Raptor
    Guest

    Re: nie róbcie tego w domu, czyli ucieczki ptaszników

    Niezłe, niezłe. Powiem, że farciarz jesteś ;-)

    Rozpoznaję też chyba model "moczówki", po pokrywce. I nie polecam go (dość miękki plastik). Przegryzały mi się przez nie nawet chrząszcze (choć fakt, że były to głównie Cerambycidae).

    Teraz trzymam L1 - L3 w pojemnikach po filmach, wszystkie powyżej w małych słoikach lub docelowych terrariach. Raczej nie ma ryzyka, że nawieją przegryzając się przez szkło.
    No chyba, że to będzie Obcy, ósmy pasażer Nostromo.


  6. #16
    SuperObiś
    Guest

    Re: nie róbcie tego w domu, czyli ucieczki ptaszników

    TAk dobrze znane odgłosy chrobotania z pojemniczków ptaszorków.... Nadal budzę sie w środku nocy gdy słyszę takie skubanie ząbkami. Potrafią mnie obudzić z najgłębszego snu... wstaje wtedy o jakieś dziwnej godzinie pod tytułem 3:50, 2:24 itp i sprawdzam czy nic nie wylazło. Kiedyś moim potworkom takie ucieczki zdażały się częściej, teraz się jakoś uspkoiły.


  7. #17
    Pozamiatane
    Guest

    Re: nie róbcie tego w domu, czyli ucieczki ptaszników

    U mnie jak narazie spokoj, mam pajaczki A.geniaculata L6-L8 w pojemnikach na mocz i częsc w pojemnikach po kremie czekoladowym terravita ,ale mysle wstawic to wszystko do akwarium,bede mogl spac spokojniej-przezorny zawsze ubezpieczony .

  8. #18
    max007
    Guest

    Re: nie róbcie tego w domu, czyli ucieczki ptaszników

    panowie umnie tez dziura zrobil ja ptasznik olbrzymi tata mnie wyzywal ze niby ja ale ja nic nie robilem nie wiedzialem ze jest wstanie takie cos zrobic dobze ze mailem go w pudelku i skalnym terra tylko z plastiku uciekł zrobil to wczoraj/dzisiaj w nocy

  9. #19
    fiszka
    Guest

    Re: nie róbcie tego w domu, czyli ucieczki ptaszników

    Moj kedzior L10 kiedys mocno szarpal siatke wentylacyjna ale mu przeszlo.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •