Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: murius demon

  1. #1
    ZioMaleK
    Guest

    murius demon

    Chce kupic muriusa pytanie brzymi czy sobie poradze co mozecie mi powiedzec o nim z wlasnego doswiadczenia posiadam juz kilka gatunkow nawet nadrzewne najgorzej jest z przelozeniem go do innego pudelka jak to zrobic i czy mozna wlozyc ptasznika na moment do lodowki zeby spowolnil metabolizm jak weze widzialem keidys cos takiego w tv ale z wezami robiliscie cos takiego kiedy kolwiek plz bez docinek to jest cikawosc :]


  2. #2
    ironkapela
    Guest

    Re: murius demon

    Po pierwsze pajak nazywa sie murinus a nie murius Po 2 bylo wiele tematow na ten temat. Po 3 ja i tak zawsze biegam za pajakami po chacie


  3. #3
    Theraphos
    Guest

    Re: murius demon

    przeczytaj opis
    kup
    uważaj


  4. #4
    kak
    Guest

    Re: murius demon

    a kupuj.. jednego ziomala mniej .. :P

    nie no serio kupuj, ale uwazaj, a poza tym, jesli sam nie mieszkasz (a pewnie nie), to zastanow sie powaznie, bo gdyby zwiał i, nie daj Boze, kogos ugryzl, to moze byc roznie..


  5. #5
    ZioMaleK
    Guest

    Re: murius demon

    wiem wiem a ma ktos z wasz moze na sprzedanie tego demonka??:d chodzi mi o osobnika 3-4l cos takiego


  6. #6
    przemek_lewy
    Guest

    Re: murius demon

    no wlasnie jak ci to ucieknie to kaplica, do zycia nie potrzebuje duzej wilgotbnosci, wrecz przeciwnie dobrze sie czuje jak jest sucho, w domu zawsze cos upoluje, no i zebys sie nie zdziwil jak pozniej w szafce znajdziesz wylinki, a nie bedzie sladu po pajaku, bo jak cie L3 dziabnie to pol biedy, ale z L10 to juz bym sie bal


  7. #7
    Tepez
    Guest

    Re: murius demon

    Stary, nawet o pajaku pewnie nic nie wiesz a bierzesz się za jego kupno.

  8. #8
    MaCbo
    Guest

    Re: murius demon

    Skąd mamy wiedzieć czy sobie poradzisz? Jak chcesz to kup, na własne ryzyko. Najwyżej zapłacisz za to surowo
    Nie kombinuj z lodówką, zabijesz pająka.

  9. #9
    Atrax
    Guest

    Re: murius demon

    Poczytaj.

    Jezeli nie kupisz, to nie bedziesz wiedzial, czy sobie poradzisz.
    Nie znamy Cie i nie wiemy, czy jestes inteligentnym czlowiekiem, czy tez nagle zlapiesz ochote potrzymac pajaczka w lapkach... albo i mozesz byc paralitykiem, ktory ma za maly refleks jak na ten gatunek.
    Przekonaj sie sam ;]
    Od razu ci mowie, ze nie taki diabel straszny.

    Pozdrawiam i zamykam, bo wszystko, co potrzebne zostalo chyba powiedziane :]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •