Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: zachowanie Cambridgei

  1. #1
    Fusel
    Guest

    zachowanie Cambridgei

    Od miesiąca posiadam P.Cambri L7 i przez dlugi czas nie robił pajęczyny aż w końcu zbudował gniazdo i pozamykał wejścia do niego i siedzi już tam ponad dwa tygodnie bez jedzenia . CO mam robić otworzyć wejście i dać mu jedzenie czy czekać aż wyjdzie bo boję się żeby mi nie zdechł . A wylinki chyba jeszcze nie przechodził bbo nic nie widać.

  2. #2
    zurekkrk
    Guest

    Re: zachowanie Cambridgei

    zrób mu jakieś fantazyjne kanapeczki ( wędlinka,pomidorek , ser zółty , jedną z sekretem mnicha ) otwórz mu gniazdo i skarmiaj!!!!!!!!!!!!


  3. #3
    fibus13
    Guest

    Re: zachowanie Cambridgei

    To oznacza wylinke.Nic nie rób,zwieksz wilgotność i czekaj az wylinieje.


  4. #4
    fibus13
    Guest

    Re: zachowanie Cambridgei

    I nie sugeruj sie wypowiedziami usera zurekkrk bo wypisuje brednie o czym swiadcza jego posty.


  5. #5
    zurekkrk
    Guest

    Re: zachowanie Cambridgei

    natomiast fibus13-prawdziwy mężczyzna zna się na rzeczy


  6. #6
    kak
    Guest

    Re: zachowanie Cambridgei

    zurekkrk, tutaj jest taka niepisana zasada, jak nie masz nic do powiedzenia, to siedz cicho, bo psujesz poziom forum. jak chcesz pisac swoje madrosci, rob to w dziale "na kazdy temat" albo na forum bravo girl.


  7. #7
    zurekkrk
    Guest

    Re: zachowanie Cambridgei

    wszystkie posty typu "mój kędzior niechce jeść " są śmieszne dlatego nierozumiem o co chłopaki walczycie!? .... a jak Ci kaku nie pasuje co piszę to nie czytaj i nieudzielaj mi tego typu porad


  8. #8
    fibus13
    Guest

    Re: zachowanie Cambridgei

    Po to jest forum zeby sie ktos zapytał ! A nie po to zeby gnoić...


  9. #9
    Atrax
    Guest

    Re: zachowanie Cambridgei

    Temat zamykam... pozostawcie kwestie "niedoedukowanych uzytkownikow" mi i reszcie moderatorow, a sami nie odstraszajcie swoja postawa poczatkujacych.
    Tak wiec ostrzegam!

    Fusel jest nowy i ma dopiero 4 posty, wiec moge przypuszczac, ze nie przeczytal ani FAQ, ani opisow...
    ale na pewno to zrobi, zanim zada kolejne pytanie, wiec nie traktujcie wszystkich nowych, jak polglowkow.
    Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •