Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: pytania do znawcow:)o kraba

  1. #1
    kala
    Guest

    pytania do znawcow:)o kraba

    witam wszystkich
    mam pytania odnosnie hodowli kraba teczowego
    1) czy trzeba go ogrzewac lampka grzewcza(roznie pisza ) )aha no i czy koniecznie musi miec czesc ladowa ze zwiru do zakopywania sie
    czy tez zwykly duzy kamien wystarczy a moze to jest indywidualny wybor krabika
    jesli sa jeszcze jakies szczegolne uwagi na jego temat prosze piszcie
    PROSZE zrobcie to dla niego bo juz taki piekny biedaczek jest u mnie w domu
    mlodszy brat przyniosl nie swiadom obowiazku!!no ale to juz inna kwestia,ja musze teraz zrobic wszystko
    zeby mu bylo jak najlepiej
    czekam z niecierpliwoscia na wasze posty bo w ksiegarniach bieda!!
    z gory dziekuje i pozdrawiam k

  2. #2
    Bioły
    Guest

    Re: pytania do znawcow:)o kraba

    Witam

    No wiec krab musi miec czesc ladowa z piasku czy z kamyczkow aby mogl kopac dziurki ( moj ma kokos a i tak kopie). chociaz czesto spotykamy sie w sklepach zoologicznych tylko z kamyczkiem lub nawet z filtrem bardzo zle warunki

    P.S Ktos moze sie z ta wysepka nie zgadzac ale wkoncu mamy naszym pupilom odwzorowywac naturalne srodowisko ktore napewno nie skalda sie z jednego kamyczka posrodku morza.

    Tak poinien miec lampke a najlepiej taka ktora wydziela promienie (wiecej przeczytasz na ten temat w innych potach).powinien ja miec poniewaz krab bardzo lubi sie wygrzewac.

    zreszta o tym wszystkim mozesz poczytac na http://terrarium.com.pl/krabteczowy.php

    pozdrawiam i powodzenia w hodowli.

  3. #3
    kala
    Guest

    Re: pytania do znawcow:)o kraba

    dziekujemy ci bardzo!
    czyli zadnych filtrow?? aha!
    piasek do zakopywania ma juz ale jeszcze ani razu sie nie zakopal caly czas w wodzie siedzi!!!moze sie kota boi(bo ten moj maly idiota asystuje przy tym akarium jakby nie wiadomo co to tam bylo!!o to super zabieram sie zatem do przebudowy
    milego dnia zycze wszystkim krabom, kotom i ich wlascicielom)))

  4. #4
    Bioły
    Guest

    Re: pytania do znawcow:)o kraba

    Troszke zle mnie zrozumialas chodzilo mi o to ze w sklepach zoologicznych maja tylko filtry i uwazaja ze moze sluzyc jako filtr i wysepka (nie maja nic oprocz tego filtra i wody)

    A swoja drogo polecam filtr jest bardzo dobry.

  5. #5
    PSODS
    Guest

    Re: pytania do znawcow:)o kraba

    a jakie masz akwaterra??


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •