Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Krab po wylince

  1. #1
    Bioły
    Guest

    Krab po wylince

    Witam

    Mam mały problem, mój krab przeszedł wylinkę (pierwszą u mnie) gdzieś z niecałe 12 h temu. Niestety nie je starej skorupy Nie wiem czym to jest spowodowane ??? Jak jej niezje to co mam zrobić jakie witaminy mu podać i jak ???

    proszę o pomoc !!!!


  2. #2
    Nestor
    Guest

    Re: Krab po wylince

    Czesc
    Ja mojemu krabikowi wyciągam wylinke z wody.Cały czas, nie tylko po wylince podaje mu skorupki od jajek, ktore od czasu do czasu sobie chrupie. co do witamin to podaje mu witaminy dla rybek- Fishtamin.

  3. #3
    domel
    Guest

    Re: Krab po wylince

    Ja swoim krabom nie wyciągam wylinki z terrarium. Nie zjadaja ich od razu tylko po pewnym czasie i nie polecam wyciągac wylinki z terra.
    pozdro
    domel

  4. #4
    Słonko
    Guest

    Re: Krab po wylince

    Mam do ciebie pytanie.Po jakim czasie twój krabik przeszedł u ciebie wylinkę?Chodzi mi o to czy długo go miałeś?Proszę o odpowiedz.
    Pozdrowionka


  5. #5
    Tato_Muminka
    Guest

    Re: Krab po wylince

    Nestor - a czy Ty chetnie bys jadł zarcie ktore dostaja na codzien swinie?? chyba nie... to dlaczego karmisz kraba czyms co nie jest przeznaczone dla niego??? Dawanie krabowi witamin dla rybek i wyjmowanie jego wylinki to jedne z najglupszych zeczy jakie mozna robi przy hodowli krabow. Po pierwsze - witaminki sa dla RYBEK!!! anie krabow. Gdyby byly dla krabow to napewno producent by poinformowal.Po drugie - krab zjada skorupke nawet po kilku dniach od wylinki. Skorupka zawiera wszystkie potrzebne krabowi do ozdyskania sił i skladnikow odzywczych skladniki. Skorupki od jajek napewno tego nie zapewnia!!!!! Nie chce nic mowic ale jak tak dalej bedziesz postepowal ze swoim krabem to dlugo nie bedzie zamieszkiwal swojego akwa. Jedno powiem - nie chcial bym byc tym krabem !!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •