Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Gdzie można kupić ??

  1. #1
    Modlicha
    Guest

    Gdzie można kupić ??

    Witam wszytskich,
    Czy można kupić przez internet jakieś Kraby ?? !! Jak można prosze podajcie mi adres Najlepiej żeby to nie były tęczowe bo te będę już miał W ten Piątek I czy starczy dla Tęczowego akwa 50l ?????????????????????????????????????????????????? ????????????????

  2. #2
    Double
    Guest

    Re: Gdzie można kupić ??

    popularne są jeszcze brodate..... dla jednego teczowego starczy 50l (ale na poczatek nie radze laczyc krabow, nawet parek ) w internecie nie widzialam nigdy mozliwosci zakupienia krabow. a gdzie mieszkasz? kraby sa coraz bardziej popularne, u mnie w miescie sa juz trzy sklepy gdzie mozna kupic teczowe i brodate! masz tu strony o krabach: www.krabstefan.prv.pl, www.krabagi.prv.pl, www.kraby.pl, www.swiatkrabow.prv.pl


  3. #3
    Modlicha
    Guest

    Re: Gdzie można kupić ??

    Ej a jak bym chciał zacząć hodować stadnie tak kupić akwa 200l ustroik piękny zrobić taki że aż oczy bolą i może się rozmnoża Jest jakasz szansa większa czy bardzo mała ??



    Z Góry Serdeczne Dzięki

  4. #4
    Double
    Guest

    Re: Gdzie można kupić ??

    jest niemożliwe rozmnożenie kraba tęczowego czy jakiegoś innego w akwarium niewiem czemu. ale stadko możesz założyc, NAJLEPIEJ samca z haremem, bo dwa samce będą się non stop tłuc i będziesz mial stado kalek a nie krabów ale 200 litrów...brzmi pięknie, z plaża.... roślinki najlepiej sztuczne. wiesz, że kraby ciągle demolują swoje akwarium, więc na dłuższą mete nie jest dobre urządzenie pięknego, regularnego pomieszczenia. po za tym krabki kopią norki w których się chowają. większe stado oznacza duży bałagan w akwarium chyba że urządzisz je minimalistycznie, i tak, żeby nie mogły niczego zepsuć (kraby są wściekle silne i są mistrzami ucieczek)


  5. #5
    Modlicha
    Guest

    Re: Gdzie można kupić ??

    Wiem wiesz mam czas na sprzątanie zrobie im wyjebiste akwa i kupię samca z 3 samicami będzie wypas (może się rozmnożą) jak się rozmnożą to tutaj napiszę !!

  6. #6
    Double
    Guest

    Re: Gdzie można kupić ??

    trzymam kciuki (choć w rozród nie wierzę :P) prześlesz zdjęcie jak urządzisz akwa? sama jestem ciekawa


  7. #7
    domel
    Guest

    Re: Gdzie można kupić ??

    Hmmm..... z tym rozmnażaniem krabów to jest dziwnie. Z jadnej strony wszyscy mówia, że jest to niemożliwe, ale z drugiej strony ciężko mi sobie wyobrazić jak można taką ilość sprowadzić z ich naturalnego środowiska do tych wszystkich sklepó zoo. A poza tym mój kolega, doświadczony terrarysta, twierdzi, że jest mozliwe rozmnożyć kraby w warunkach hodowlanych. Był kiedyś nawet artkuł w miesięczniku "Akwarium". Tka więc nie wiadomo napewno czy jest to niemozliwe.
    pozdrawiam
    domel

  8. #8
    Double
    Guest

    Re: Gdzie można kupić ??

    sama już niewieno, , nigdy nie słyszałam o rozrodzie, tylko to, że się nie da i tyle. ale faktycznie, coraz więcej krabów w polskich sklepach, więc może ktoś je tam jednak tego? in vitro, te sprawy ;PP


  9. #9
    Mc.Luka
    Guest

    Re: Gdzie można kupić ??

    kraby tęczowe chyba można rozmnożyć ale jest to bardzo trudne i skomplikowane ponieważ by się rozmnożyć potrzebują słonej wody, do której wędrująz jajami i tam też je "rozpylają".Podejżewam,że aqaterra o powieżchni 1mx2m z plażą po środku i z jednej strony ze słodką wodą, a z drugiej str ze słoną może coś zdziałać(ale to tylko mój prywatny pomysł i nie wiem czy kto kolwiek tego próbował - może w przyszłości sam spróbuję i zobaczymy czy cokolwiek z tego wyjdzie - mam jednak nikłą nadzieje, że pomysł ten zda egzamin - "nie spróbujesz-nie posmakujesz"

  10. #10
    jarooo
    Guest

    Re: Gdzie można kupić ??

    czytalem gdzies ze krabow nie da sie rozmnozyc w akwa poniewaz ich zachowania godowe maja jakis zwiazek z przyplywami czy odplywami i fazami ksiezyca czy cso takiego :P szczerze watpie w sukces rozrodczy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •