Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: moj krab stracil kolor

  1. #1
    maze
    Guest

    moj krab stracil kolor

    nie jest to spowodowane nadchodzaca wylinka co robic

  2. #2
    wolanga
    Guest

    Re: moj krab stracil kolor

    a tam kolor odrazu stracil....
    a ile Twoj krabik ma wiosen ?, bo kraby ciemnieja z wiekiem, lub moze byc to zwiazane z pozywieniem

    pozdrawiam Aga W.

  3. #3
    maze
    Guest

    Re: moj krab stracil kolor

    jest mlody i dostaje zroznicowany pokarm

  4. #4
    wolanga
    Guest

    Re: moj krab stracil kolor

    no moje tez sa mlodziutkie maja jakies 3 miesiace, ale to krabiki mangrowe, wiec co do ich kolorku to nie mam zastrzezen, choc jeden jest granatowy a drugi ciemna ciegielka, a to rodzenstwo

    co do pozywienia to ja na swoich nie jestem w stanie Ci powiedziec co do kolorku ale czytalam ze to albo wiek, co wykluczamy bo mowisz ze jest mlody, albo brak witamin, moze sprobuj mu dawac witaminki ? ja swoim daje firmy tropical, ale to w sumie pokarm wieloskladnikowy, bo im jest wygodnie to jesc, a mozesz sprubowac jakies witaminki z tej firmy dla rybek, mysle ze nie zaszkodza ... takto moze obserwuj go i pisz co zaobserwujesz

    pozdrawiam Aga W.

  5. #5
    maze
    Guest

    Re: moj krab stracil kolor

    witaminki tez ma

  6. #6
    wolanga
    Guest

    Re: moj krab stracil kolor

    moze rzuc ten temat na kraby. net bo widze ze tez jestes zalogowany i mysle ze tam sa moze bardziej doswiadczeni ludzie, a moze to cecha osobnicza twojego kraba i po prostu sciemnial .. ? tak jak ja mam tak rozne od siebie kraba, jak niby mangrowe powinny byc cerwono-brazowe, a ja mam granatowego, tyle ze on sie bardzo dobrze czuje

    pozdrawiam Aga W.

  7. #7
    maze
    Guest

    Re: moj krab stracil kolor

    MOJ TEZ SIE DOBRZE CZUJE ALE NIE JEST TAK FAJNIE UBARWIONY

  8. #8
    wolanga
    Guest

    Re: moj krab stracil kolor

    moze mu kolorek po wylince wroci i bedzie dobrze, a jak nie to wazne jest zeby byl zywym i zadowolonym krabiszonem a nie koniecznie rzucajaco sie w oczy ubarwionym

    pozdrawiam Aga W.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •