Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: krewetki

  1. #1
    adis
    Guest

    krewetki

    cześć mam pytanie w sklepie widzialem krewetki i mam pytanie czym one sie zywią, czy mozna rozroznic u nich plec i czy idzie je rozmnazac.

  2. #2
    wolanga
    Guest

    Re: krewetki

    ojoj ... to zalezy jakie krewetki ... ja mam krewetki amono (jakos tak sie nazywaja), krewetki japonskie (trzymam je z rybkami) i zywia sie glonami a chyba to co spadnie z jedzenia dla rybek to tez je jedza, mam ich 5 i od pol roku sie piekbnie rozwijaja i sa juz przynajmniej 2 razy takie jak je kupowalam niestety nie wiem jak z ta plecia ... ponadta niedlugo dostane krewetki filtrujace (to nie ja je zalatwiam wiec nie wiem dokladnie jak sie nazwaja) i one filtruja akwa i tym sie zywia

    pozdrawiam Aga W.

  3. #3
    wolanga
    Guest

    Re: krewetki

    jakby to kiedykolwiek kogokolwiek interesowalo czy pomoglo to wszelkie plyny jakie stosuje sie u rybek bakteriobojcze, na plesniawki, itp. krewetka nie robi krzywdy

    na tym forum wogole ktos hoduje krewetki, bo ja tak ale nie mam ich wpisanych :P

    pozdrawiam Aga W.

  4. #4
    lamalas1
    Guest

    Re: krewetki

    po mlodych osobnikach nie wiem jak plec rozpoznac, wiem tyle, ze dorosle samice sa wieksze i masywniejsze od samcow, maja ogulnie potezniejszy wyglad. ja hodowalem krewetki swego czasu w akwa, do poki nie przezucilem sie na pielegnicowate, ktore uwielbiaja takie miesko z krewetek aha, te akwariowe wszelkie krewetki (procz filtrujacych) jedza to co znajda na dnie, to idealne sluzba sanitarna... jedza rowniez pokarmy dla rybek, dafnie, ochotke, glony (np. spiruline) itp.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •