Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Przeniesienie

  1. #1
    misiekrzysiek12
    Guest

    Przeniesienie

    Witam wszystkich to znowu ja chciał bym sie zapytac jeszcze o jedna sprawe dotycząca przeniesienia kraba na przykład jak chce sie go wziasc z akwarium to jak to trzeba zrobic mozna go wsiasc na reka czy jak to zrobic prosze odpiszcie mi bo wszedzie o tym szukałem i na zadnej strony nie mogłem nic o tym znalesc


  2. #2
    BZYK
    Guest

    Re: Przeniesienie

    Ja swojego zapędzam do doniczki pincetą, troche boje się brac na ręke,gdyż mój krab jest dosyc duży i agresywny.

  3. #3
    KLIK
    Guest

    Re: Przeniesienie

    Można chwytać dwoma palcami za karapaks. Uchwyt musi być na tyle silny, żeby nie wypchnął palców nogami.


  4. #4
    BZYK
    Guest

    Re: Przeniesienie

    Ja bym w życiu nie utrzymał swojego dwoma palcami.

  5. #5
    frosh
    Guest

    Re: Przeniesienie

    Ja swojego kraba cały czas przenosze rękami bo inne sposoby długo trwają, przenieść jest łatwo a chwyt wyglada tak:łapież go tak żeby jego mordka była odwrócona w twoją strone i kciuki kładzierz na jego szczypcach a wskazującymi za tył karapaksu.Tylko trzeba to troche poćwiczyć

  6. #6
    misiekrzysiek12
    Guest

    Re: Przeniesienie

    dzieki wam za odpowiedz napewno mi sie przydadza bo juz nie długo kupuje sobie kraba i juz nie moge sie doczekac jeszcze raz dzieki za odpowiedzi


  7. #7
    KRZYCHU
    Guest

    Re: Przeniesienie

    ja łapie czterema palcami za "mordkę" miedzy szczypcami a kciukiem pod karapaks


  8. #8
    kartel
    Guest

    Re: Przeniesienie

    hmm ja lapie podobnie, ale raz mialem nauczke- zlaplaem go od tylu z skorupke i jakos tak wyszlo ze moj wskazujacy palec wystawal obok szczypiec, ajjjj jak mnie dziabna to az podskoczylem i od tamtej pory jestem bardziej uwazny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •