Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Foto

  1. #1
    misiekrzysiek12
    Guest

    Foto

    Cze suchajcie mam do was sprawe czy przypatkiem nie macie fotek swojego akwarium gdzie trzymacie kraba bo z checia bym zobaczył jak macie je urzadzone z góry dzieki za odpowiedzi


  2. #2
    misiekrzysiek12
    Guest

    Re: Foto

    Mam tutaj zdjecie swojego akwarium i chciałbym zebyscie je ocenili brakuje tu jeszcze tylko kamieni ale te dam jutro no i kraba jak byscie mogli to ocenicie i powiedzie co jest zle jak cos bedzie z gory dzieki za odpowiedzi


  3. #3
    misiekrzysiek12
    Guest

    Re: Foto

    a tu jeszcze jedna fotka tylko ze juz razem z woda


  4. #4
    BZYK
    Guest

    Re: Foto

    Ta woda nie za płytka? Jeśli nie bedzie przykryte to uwazaj zeby się nie wydostał.

  5. #5
    misiekrzysiek12
    Guest

    Re: Foto

    wiem własnie o tym myslałem a zreszta kupiłek stare akwarium i kurde głupie przecieka co bys mi poradził mam kupic jakis sylikon jak tak to napisz jak to sie nazywa z gory dzieki


  6. #6
    BZYK
    Guest

    Re: Foto

    Kup w akwarystycznym silikon do akwarium.

  7. #7
    misiekrzysiek12
    Guest

    Re: Foto

    wiem juz to kupiłem i zrobiłem juz uszczelnienie tylko to bardzo smierdziało czy przypadkiem jak bo wywietzreniu jak dam tam kraba to nic mu sie nie stanie czy to przypadkiem nie jest trujace albo toksyczne prosze cie odpisz z gory dzieki za opowiedzi


  8. #8
    misiekrzysiek12
    Guest

    Re: Foto

    suchaj bzyk mam do ciebie pytanko odnosnie podłoza bo miałem taki pomys aby zrobic całe akwarium zwirem a potem na czesc ladowa dac mała warstwe piasku czy to dobry pomysł czy raczej bys mi go odradzał odpisz pleas


  9. #9
    wolanga
    Guest

    Re: Foto

    kraby to zwierzaczki ktore lubia sie chowac a Ty tutaj nie masz dla niego zadnej kryjowki i 0 urozmaicenia do chodzenia tylko w dol i w gore i uwazaj zeby Ci krabiszonek po kablu nie wyszedl z akwa, daj tam chocby kawalek tekturki, szybki zeby nie mogl wyjsc
    zostawilabym Ci zdjecie akwa moich maluchow ale nie mam jak .... poogladaj na stronach to moze cos rozkminisz, duzo pomyslow mozesz znalesc na www.kraby.ineti.pl w dziale foto np. foto nadeslane bo roznych ludzi tam sa terra

    pozdrawiam Aga W.

  10. #10
    misiekrzysiek12
    Guest

    Re: Foto

    dzieki ja wiem juz pisałem ze dam tam jeszcze pare kamieni na kryjowke i kokosa tez na kryjowke tylko ze na ladzie a akwarium mam przykryte taka podkładka tylko ze jeszcze jej nie dałęm jak robiłem foto ale dzieki za odpowiedz


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •