Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: jakie kraby pytanko

  1. #1
    Tomek_Nie
    Guest

    jakie kraby pytanko

    witam mam pytanie do fascynatow krabami jakie gatunki mozna dostac w polsce ? i mniej wiecej w jakich cenach sa na rynku i prosze o łacińskie nazwy . z gory dzieki
    mozecie mi powiedziec co to za gatunek ?
    http://terrarystyka.com.pl/forum/alb...hp?pic_id=3836

  2. #2
    piter_pan
    Guest

    Re: jakie kraby pytanko

    najbardzie rozpowszechniony gatunek u nas w kraju to przywieziony z Brazylii krab tęczowy (fioletowy pancerz - czerwone nogi), a można go nabyć nawet poniżej 20 PLN, bardzo wdzięczne zwierzę - mam 8 sztuk.

  3. #3
    Dambala
    Guest

    Re: jakie kraby pytanko

    A więc tak z dostępnych krabów w Polsce to są:
    - tęczowy (jego odmiana szara też)
    - pustelnik
    - wełnistoręki
    - mangrowy
    - czasem zdazy się błękitny to tyle z krabów cen niestety nie znam, zalezne od sklepu
    Więcej info o krabach znajdziesz na www.kraby.ineti.pl tam w gatunkach jest ten krabik o ile dobrze pamiętam.
    CO do samych krabów faktycznie genialne zwierzaki, niestety musiałem z nich zrezygnować na rzecz innych cudownych zwierzaków


  4. #4
    djtommi
    Guest

    Re: jakie kraby pytanko

    jak dla mnei to jest krab duch ale nie pamietam laciny ;/


  5. #5
    Dambala
    Guest

    Re: jakie kraby pytanko

    Duchy inaczej wyglądają z tego co pamiętam


  6. #6
    djtommi
    Guest

    Re: jakie kraby pytanko

    tak szczerze to gatunkow jest tak duzo ze nie da sie zgadnac raczej nie jest dostepny w polsce.


  7. #7
    Dambala
    Guest

    Re: jakie kraby pytanko

    No raczej nie a co do wyglądu Ducha ponoć zależny jest też od wieku ale głowy za to nie dam


  8. #8
    AGAM
    Guest

    Re: jakie kraby pytanko

    w Polsce możesz dostać właściwie gatunek, tyle tylko że większość trafia się na prawdę sporadycznie. Łatwo jest dostać chyba tylko tęczowe. Czasami zdarzają się jakieś ciekawsze gatunki też, ale zwykle cena też jest ciekawa :P


  9. #9
    Dambala
    Guest

    Re: jakie kraby pytanko

    Ceny nie są aż takie straszne, tylko radze obejrzeć dokładnie kraba przed zakupem, żeby uie miał pęknięć po podróży


  10. #10
    AGAM
    Guest

    Re: jakie kraby pytanko

    no aż takie straszne to nie są, ale widziałem kraby za ponad 100zł a domyślam się, że są też sporo droższe.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •