Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kilka rad dla początującego

  1. #1
    Gwatemel
    Guest

    Kilka rad dla początującego

    Przymierzyłem się do kraba tęczowego!!! I chiałbym was prosić o kilka rad!!! Z waszych doświadczeń!!! Chodzi o żywienie. Dokładniej czym go karmić, czymogą być jakieś roślinki??I czy mogę 1 wsadzić do terr 20/20/20cm. Ja wiem, że to wszystko jest w tym rodziale, ale też jak wcześniej napisałem dowiedziec się z waszych dośwadczeń!!!!!

    I ile kosztuje taki krabik- jakaś normalna cena

    Pozdro


  2. #2
    BZYK
    Guest

    Re: Kilka rad dla początującego

    terrarium troche małe, żywienie ja karmie tubifex,ochotka,i wszystkie warzywa i owoce.normalna cena to 18 do 25 złotych.

  3. #3
    Dambala
    Guest

    Re: Kilka rad dla początującego

    Terrarium stanowczo za małe!!!!! Krab potrzebuje akwa, gdyż tam tylko zapewnisz odpowiednią głębokość wody. Najlepsze akwa to 50 - 60 litrowe (wyiary 60/30/30 cm).
    Co do karmieniea wsyztskim, owoce warzywa (prócz sałaty) no i mięso (z kurczaka). Możesz podawać ochotke, larwy krewetek (suche jak i mrozone) no i możesz podawać płatki dla ryby (dodatek witaminowy).
    Wszytsko znajdziesz w opisie jak i na stronce/forum www.kraby.ineti.pl


  4. #4
    Dambala
    Guest

    Re: Kilka rad dla początującego

    Ceny tęczówek to od 20 do 40 zł, zależy od wielkości


  5. #5
    Lockdown
    Guest

    Re: Kilka rad dla początującego

    U mnie juz takie fajne okazy o ładnych kolorkach są po 26 zł


  6. #6
    Gallson
    Guest

    Re: Kilka rad dla początującego

    Akwarium zamałe !! w takim to nawet mogło by byc zamałe dla ptasznikow niektorych a co dopiero krab. Teczowy potrzebuje minimum 50L lubia zmieniac wystroj Teczowe raczej potrzebuja filtr i grzałka tez mile widziana. Ja mam akwarium 100L i jest ok , pamientaj zeby akwa bylo wysokie bo krab ci ucieknie chyba ze bedzie pokrywa ale teczowy ja bez problemu otworzy ;P kraba karm owocami np. jabłko . banan lub miesem ja podaje jabłko itp a niekiedy złapie okonia to zje prawie całego. u mnie teczowe sa po 20zl kazda wielkosc nawet giganty
    Jak chcesz to do mnie zaklikaj na gg bo nieco na krabach sie znam moje gg to gg:7270347 moge dac ci foto mojego akwarium

  7. #7
    KRZYCHU
    Guest

    Re: Kilka rad dla początującego

    dobre sa tez oseski mysie..


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •