Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: winniczki(jak rozmnozyc??)

  1. #1
    kajolka
    Guest

    winniczki(jak rozmnozyc??)

    hmm...mam pytanko,sprawilam sobie 2 winniczki,mieszkaja w 20 l akwa.i teraz mam problem-jak je rozmnozyc?zwiekszyc wilgotnosc i ilosc zarcia??bo naprawde nie wiem :/ z gory dzieki za odpowiedzi

  2. #2
    Radek. P.
    Guest

    Re: winniczki(jak rozmnozyc??)

    One są pod ochroną, wiesz?

  3. #3
    koleś
    Guest

    Re: winniczki(jak rozmnozyc??)

    ale w maju nie:P:P
    i jak je w maju wzięła to nic jej nie można zrobić, ale jak udowodni że je w maju wzięła, gdy maj się skończy??
    wydaje mi się że nie będzie musiała, bo i tak naszych funkcjopnariuszy za przeproszeniem, gówno obchodzi jakiś ślimak


  4. #4
    Radek. P.
    Guest

    Re: winniczki(jak rozmnozyc??)

    Owszem, nie w maju, ale tylko jeśli masz odpowiednie pozwolenie.

  5. #5
    Double
    Guest

    Re: winniczki(jak rozmnozyc??)

    esli chodzi o winniczki, to mieszam w centrum sląskiego miasta, i centralnie w ogrodku metr od mojej klatki schodowej laza calymy watahami winniczki wielkosci pięści dziecka. jest ich na tony sama mam kilka 'udomowionych' w akwariach na balkonie


  6. #6
    farmer
    Guest

    Re: winniczki(jak rozmnozyc??)

    mam jedno 9 litwoe akwa ktore z ciekawosci przerobie na terra pomysl mi juz krazy po glowie ale chce zobaczyc czy bedzie dobry no i myslalem co do niego wlozyc ale wszystko potrzbuje jakis wiekszych terra wiec padlo na winniczki tez osbie jakies ze 4 wynniczki sprawie (u mnie tez jest od groma ich) i bede obserwowal jelsi sie rozmnoza bed e wypuszczac je


  7. #7
    kajolka
    Guest

    Re: winniczki(jak rozmnozyc??)

    wielkie dzieki za te wszystkie odpowiedzi,ale zadna nie odpowiada na moje pytanie ;]

  8. #8
    Double
    Guest

    Re: winniczki(jak rozmnozyc??)

    niezamaco, od tego wlasnie sluży to forum :P


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •