Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: do moderatorow

  1. #1
    josetsu
    Guest

    do moderatorow

    pytanko moge opisac nie wiem czy do konca profesjonalnie ale lepiej tyle niz wcale bo wiem ze nie ma opisu tego gatunko slimaka ampularia-w jaki sposob to zrobic i z kim sie skontaktowac-moj mail josetsu@poczta.fm

  2. #2
    Double
    Guest

    Re: do moderatorow

    za przeproszeniem, ale czy opis hodowli ampularii nie wyglada tak: wrzucasz jednego do pustego sloika z woda i za tydzien masz 50 szczesliwych slimakow? :>


  3. #3
    josetsu
    Guest

    Re: do moderatorow

    sorry lalko ze takbrzydko sie wyraze ale jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj i podreperuj swoja c wiedze!!! jesli Twoje 'ampularie" mnoza sie w sloiczkach i to w tak olbrzymich ilosciach to moge Ci tylko pozazdroscic z reszta chyba nie tylko ja!!! a tak na powaznie pomylilas gatunki slimakow ja mowie o prawie 7cm slimaku wodnym ktorego skorupa jest porownywalna do skorupy winniczka (w wielkosci) a Ty zapewne jak wiekszosc szufladkujesz slimki wodne do jednej kategorii- ZATOCZKI!!!!

  4. #4
    josetsu
    Guest

    Re: do moderatorow

    i z calym szcunkiem do twojej jakze imponujacej hodowli ale z mila checia pokazalbym Ci ampularie i powymienial sie z Toba doswiadczeniami!!! jak masz jakies pytania albo chcesz mnie wyzwac od najgorszych to nie rob tego na forum tylko napisz na josetsu@poczta.fm

  5. #5
    Double
    Guest

    Re: do moderatorow

    dzizus krajs, czemu sie tak rzucasz? czy ja cie wyzywam od najgorszych? za to ty mnie nazwales jakas 'lalka',choc nie mam najmniejszego zamiaru sie pienić o ślimaki. kiedys widzialam opis takich slimaczkow "akwariowych", gdzie ktos napisal ze to ampularie, wiec myslalam ze one sie tak nazywaja. a teraz bede wiedziec na przyszlosc, ze ampularie to co innego.


  6. #6
    Dark Raptor
    Guest

    Re: do moderatorow

    Więcej szacunku wobec kobiet.
    Mogłeś to przynajmniej wyjaśnić w cywilizowany sposób - jeśli Cię na to stać, a nie od razu rzucać się z nie wiadomo czym...
    Double nie wyjechała Ci tu z niczym obraźliwym, nie rozumiem Twojej reakcji.

    Dobry obyczaj nakazywałby przeproszenie, bo na tym forum coś za często wybuchają głupie konflikty...


  7. #7
    josetsu
    Guest

    Re: do moderatorow

    wcale sie nie rzucam tylko mowie dosadnie ale z podtekstem zartobliwym-mi tez obojetne czy ktos sie na tym zna czy nie ale jak chce dlatego umiescic informacje o tym slimaku w opisie!!! i bede pokorny i przeprosze-PRZEPRASZAM Double!!! odrobie w polu...

  8. #8
    MataManX
    Guest

    Re: do moderatorow

    Widze że mamy kozaka na forum co nikomu nie odpuści nawet naszej terrarystycznej siostrze


  9. #9
    Double
    Guest

    Re: do moderatorow

    siostra przełożona ma to w nosie :>


  10. #10
    MataManX
    Guest

    Re: do moderatorow

    i tak ma być mase jest kozaków przez net a jak się ich na ulicy widzi to pod ścianą przemykają.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •