Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Akwarium na terrarium dla Achatina achatina!!!

  1. #1
    Conqueror
    Guest

    Akwarium na terrarium dla Achatina achatina!!!

    Będę przerabiał akwarium na terrarium dla małych ślimaków (10)... Szerokość stanie się wysokością.... więc mam 2 opcje dł/szer/wys---50/30/22 albo 22/20/50!!!
    Które będzie lepsze dla ślmaków ????????????? Może wyższe ponieważ z przodu wstawię listewkę osb z wywierconymi dziurami jako wyntylacja, na to prowadnice i przy niższym wyglądało by to trochę dziwnie (ledwo by mi ręka wchodziła)??

    Z góry dzięki za odpowiedzi... o ile ktoś jeszcze zagląda na forum-Mięczaki....

  2. #2
    josetsu
    Guest

    Re: Akwarium na terrarium dla Achatina achatina!!!

    pierwsza pcja prerabiasz akwa wiec ono jest sklejone a ty nam podajesz dwa rozne rozmiary wiec pewnie blad- najlepsza opcja ta ktora jest najwyzsza uwazam ze one uwielbiaja sie wspinac i powinno byc lepsze jak bedzie wyzsze niz szersze- sam mam terra 50 w srednicy i wysokosc 60 taki mega sloj

  3. #3
    Conqueror
    Guest

    Re: Akwarium na terrarium dla Achatina achatina!!!

    masz raję dwa wymiary poniewarz po obruceniu długość staje się wysokością...
    czyli ta wyższa opcja.... dzięki!!

  4. #4
    Conqueror
    Guest

    Re: Akwarium na terrarium dla Achatina achatina!!!

    Wstawiam listewkę osb wiercę otwory i mam wętylację . Może później wytnę kawałek góry i wstawię trochę siatki ale narazie tylko dół....

  5. #5
    Conqueror
    Guest

    Nowe, małe zapytanie...

    Czy do ogrzewaniaa takiego terraa dla ślimaków wystarczy grzałka w terrarium pod płytkami 10w??????????

  6. #6
    josetsu
    Guest

    Re: Nowe, małe zapytanie...

    bez przesady!!!!!!! po co Ci ogrzewanie??? ja nie ogrzewam temp.pokojowa wystarczy!!!!! przeciez nie masz "syberii" w domu, domowa wystarczy, za cieplo moze im zaszkodzic- ja mam 22 i starcza!!! a teraz przeciez cieplej sie robi wiec nie ma wogole problemow!!!!

  7. #7
    Conqueror
    Guest

    Re: Nowe, małe zapytanie...

    Też tak myślałem ale moje maluchy nie chciały jeść... dopiero od czasu kiedy pod słoikiem umieściłem grzałkę są aktywne cały dzień i zaczęły jeść!!

  8. #8
    josetsu
    Guest

    Re: Nowe, małe zapytanie...

    dziwne u mnie aktywne sa w nocy kiedy temperatura spada wlasnie do 22 w dzien jest 25 i sie chowaja lub akopuja-w nocy wychodza i szaleja!!!

  9. #9
    natalia_13
    Guest

    Re: Akwarium na terrarium dla Achatina achatina!!!

    chyba lepsze byłoby wyższe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •