Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jaja Achatina- jakie zapewnic warunki?

  1. #1
    Keplianica
    Guest

    Jaja Achatina- jakie zapewnic warunki?

    Dostalam dzis w prezencie 3 Achatina do hodowli i ku mojemu zdumieniu terra w ktorym je dostalam jest pelne jaj. Przelozylam te, ktore moglam wybrac do osobnego pojemnika do w ilgotnej ziemi. Czy to wszystko co powinnam zrobic? Czy mam jakos pomoc mlodym w wylegu? Jaka temperatura inkubacji?


  2. #2
    BZYK
    Guest

    Re: Jaja Achatina- jakie zapewnic warunki?

    Tak, ja w zasadzie nigdy nie przekładam jaj.Temperatura około 25 stopni i wysoka wilgotność. Byle by ich nie utopić.

  3. #3
    josetsu
    Guest

    Re: Jaja Achatina- jakie zapewnic warunki?

    trzeba bylo zostawic tak jak bylo w tym terrarium ktorym byly! skoro jaja zostaly tam zlozone to warunki tam panujace byly ok!! tak jak wspomnial BZYK wazne zeby ich nie utopic! nic nie pomagaj mlode same wyjda!!! zoaczysz jak nagle pelno maluszkow edzie smigalo po sciankach terra
    powodzenia!!!!!!
    nie zaponij od poczatku podawac im wapnia-poczytaj o tym we wczesniejszych postach!!!


  4. #4
    Jackmen
    Guest

    Re: Jaja Achatina- jakie zapewnic warunki?

    A po jakim czasie od złożenia jaj wylęgna się młode. Bo własnie dzisiaj zauważyłem u siebie, że w terra mam pełno jaj.


  5. #5
    Keplianica
    Guest

    Re: Jaja Achatina- jakie zapewnic warunki?

    Mi sie maluszki wykluly duzo mniej niz powinno teoretycznie, ale to chwala niebiosom bo co ja z nimi zrobie potem


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •