Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Achatina achatina-co zrobić jak ish mam za dużo!!!

  1. #1
    Sphenodon_Guntheri
    Guest

    Achatina achatina-co zrobić jak ish mam za dużo!!!

    No własnie każdy wie jak szybko rozmnażaja sie te ślimaki co z nimi później robić??? no wolność NIEE a nie każdy chce kupić alba brać za freee (a jak chca to tylko po 10szt) co robic???


  2. #2
    koleś
    Guest

    Re: Achatina achatina-co zrobić jak ish mam za dużo!!!

    ja moge wziac troche, o ile to na pewno A. achatina :> w ZOO w chorzowie przyjma kazda ilosc, ale to na karmowke


  3. #3
    Czarna Mamba
    Guest

    Re: Achatina achatina-co zrobić jak ish mam za dużo!!!

    Próbuj pytać dalej, na pewno ktoś się znajdzie, kto się zaopiekuje kilkoma ślimaczkami, a na przyszłość, jeśli nie chcesz mieć w domu bandy ślimaków to je porozdzielaj do osobnych ,,pomieszczeń".Zawsze też możesz założyć hodowlę w ogrodzie (o ile takowy posiadasz).
    Pozdrawiam

  4. #4
    AGAM
    Guest

    Re: Achatina achatina-co zrobić jak ish mam za dużo!!!

    jak masz je komu dawać to na karme można zastosować. Ja też mam ich teraz pełno i podejrzewam że będa dodatkiem do pokarmu dla brodaczy i scynka


  5. #5
    Sphenodon_Guntheri
    Guest

    Re: Achatina achatina-co zrobić jak ish mam za dużo!!!

    młode osobniki bede szły dla brodaczy(bo mam ich naprawde dużo tych smoków i innych jaszczurów), albo zaczne jeszcze hodowle winiczków i bede sprzedawał kilko za 2 zł(hehe tak jest na skupie szkoda że nie skupuja tyk ślimaków bo za dwa miał bym 2zł).

    dzieki może jeszcze ktoś jakiś ciekawy pomysł wymysli.


  6. #6
    joeblack
    Guest

    Re: Achatina achatina-co zrobić jak ish mam za dużo!!!

    o ja np chetnie zaloze ich hodowle karmową . u mnie karmowe zwierzeta dazone są takim samym szacunkiem i zainteresowaniem jak moj zolw czerwonolicy (czasem nawet wole patrzec na raczki, slimaczki czy rybki hehe bo mniej przy nich roboty) takze chetnie wezme czy kupie za jakąs nie dużą kase. odezwij sie jak cos gg:5599913

  7. #7
    MataManX
    Guest

    Re: Achatina achatina-co zrobić jak ish mam za dużo!!!

    Jak chcesz to ja mam młode - kompletne maluchy mogę sprzedać po 80 gr/szt jak kupisz jakaś wiekszą ilość


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •