Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Jak wygląda REJSTRACJA Legwana zielonego

  1. #1
    Lukas Cool
    Guest

    Jak wygląda REJSTRACJA Legwana zielonego

    Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda rejstracja Legwana, Co powinienem zrobić aby go zarejstrować (mam fakture ze sklepu zoologicznego), Gdzie powinienem pujść i co w ogule mam zrobić jak mam zacząć rejstrację

    Pozdrawiam
    Kupiłem go przed 30 kwietnia

  2. #2
    Inka@
    Guest

    Re: Jak wygląda REJSTRACJA Legwana zielonego

    Ja ściagnełam druczki z internetu czyli wniosek o rejestracje oraz oswiadczenie woli, wypełniłam, zaniosłam do Starostwa zapłaciłam znaczki 11zł+1,5zł+5zł. Przeprowadzilam mila rozmowe z panem urzednikiem ....i to wszystko. Pozdrawiam Beata
    Ps. Ponieważ moje Starostwo miesci sie w malym miasteczku przypuszczałam, ze nie bedą mieli pojecia o sprawie dlatego zadzwonilam ....faktycznie nie mieli pojecia jednak poprosili o tel. w kolejnym dniu i faktycznie juz wiedzieli co i jak. Podeszli powaznie i rzeczowo do sprawy.


  3. #3
    EwaK
    Guest

    Re: Jak wygląda REJSTRACJA Legwana zielonego

    Istotne jest, czy na fakturze podano nr CITES lub nr innego dokumentu rejestracyjnego (tzn. czy sklep nabył legwana legalnie). Wtedy nie będzie problemów.
    Pozdrawiam
    EwaK

  4. #4
    dee jay
    Guest

    Re: Jak wygląda REJSTRACJA Legwana zielonego

    chciałem zarejestrować legwany gdyż sprxedaje je na giełdzie i nie chce mieć z tego powodu żadnych nieprzyjemności. okazało sie jednak iż w ZABRZU(miasto koło katowic 200tys ludu) URZĘDNICY nie mają zielonego pojecia co iak i gdzie biegałem po całym urzendzie przez godzine i nikt niebył wstanie nic na ten temat powiedzieć.

  5. #5
    Inka@
    Guest

    Re: Jak wygląda REJSTRACJA Legwana zielonego

    Lukas zaznaczył że nabył legusia przed 30kwietnia.....myśle ze tyczy sie to 2002 roku wiec wystarczy mu oświadczenie woli. Beata


  6. #6
    Mystik
    Guest

    Re: Jak wygląda REJSTRACJA Legwana zielonego

    Inka@ napisał(a):
    >
    > Lukas zaznaczył że nabył legusia przed 30kwietnia.....myśle
    > ze tyczy sie to 2002 roku wiec wystarczy mu oświadczenie
    > woli.

    A jaka jest graniczna data dla tego oswiadczenia woli ?

    pozdr.Piotr

  7. #7
    noradarling
    Guest

    Re: Jak wygląda REJSTRACJA Legwana zielonego

    Na jakiej stronie są te druczki?
    Podaj adres...


  8. #8
    Inka@
    Guest

    Re: Jak wygląda REJSTRACJA Legwana zielonego

    http://terrarium.org.pl/index1.html
    Tam pisze chyba wszytko co tyczy rejestracji. Oświadczenie woli wypełnia sie jesli nabyłes lega przed 30kwietnia 2002r. Mam nadzieje ze sie nie myle.... zreszta tam wyczytasz


  9. #9
    Lukas Cool
    Guest

    Re: Jak wygląda REJSTRACJA Legwana zielonego

    Dzięki za rady jak ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenia to piszcie

    Do inka@'i niestety przed 30 kwietnia ale 2003 r. chyba mi sę coś to dwójka z trujką pomieszała jak gdzieś o tym wyczytałem.

  10. #10
    Inka@
    Guest

    Re: Jak wygląda REJSTRACJA Legwana zielonego

    A......masz papiery? czyli numer Cites? a urodzil sie chociaz przed 04.2002?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •