Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Rejestracja z oświadczeniem woli

  1. #11
    Fryta
    Guest

    Re: Rejestracja z oświadczeniem woli

    Czyli możemy mieć pretensje do gen Jaruzelskiego za to, że podpisał Konwencję??


  2. #12
    Evoker
    Guest

    Re: Rejestracja z oświadczeniem woli

    Bizon, ja proponuję rozwiązanie siłowe tzn wypełnij wniosek + oświadczenie woli, kup znaczki skarbowe za 5,50zł, naklej na wniosek za 5zł i na oświadczenie 0,50zł. Złóż w stosownym sekretariacie i poproś o potwierdzenie złożenia na kopii ww dokumentów. W ten sposób dopełniasz swojego obowiązku /zgłaszasz/ a 'piłeczka' jest po stronie urzędu.


  3. #13
    sułek_
    Guest

    Re: Rejestracja z oświadczeniem woli

    jeszcze lepiej będzie wysłać to poleconym aby nie zostawić paniom żadnej możliwości odrzucenia


  4. #14
    dr Robert
    Guest

    Re: Rejestracja z oświadczeniem woli

    Przy poleconym nie masz potwierdzenia na kopii dokumentów.


  5. #15
    Evoker
    Guest

    Re: Rejestracja z oświadczeniem woli

    Można wysłać tzw listem poleconym z potwierdzeniem odbioru, pocztą kurierską itp. Zdecydowanie lepiej mieć jednak potwierdzenie na kopii dokumentów, a nie wysłania/otrzymania przesyłki.


  6. #16
    Rysiek
    Guest

    Re: Rejestracja z oświadczeniem woli

    No i co z tego, jak np. mi przyjęto oświadczenie woli i wniosek rejestracyjny, ale po paru dniach otrzymałem pismo urzędowe , że nie mogą mojego legwana zarejestrować bo nie mam stosownych papierów na udokumentowanie urodzenia w hodowli. Wszystko to wielkie G...

  7. #17
    Bizon
    Guest

    Re: Rejestracja z oświadczeniem woli

    Problem polega na tym, że gdy przynosi się papiery rejestracyjne wszyscy odsyłają do owej Pani gdyż ona sie tym zajmuje. A Ona nie przymie wniosku z oświadczeniem woli bo obowiązku na nią ustawa nie nakłada. Tak więc nie moge wiele zdziałać. Nie wrzeszczałem na Urzędniczki tak więc droge mam jeszcze otwartą :-)))) Pani poinformowała że skontaktuje się z ministerstwem bo wcześniej uzyskała informacje że ta ustawa co juz jest po konsultacjach miała zwierać wytyczne odnośnie oświadczenia woli. Będe tam dzwonił do rękoczynów dojdzie później :-)))))

    pozdrawiam

  8. #18
    Rysiek
    Guest

    Re: Rejestracja z oświadczeniem woli

    Bizon mi przyjęli oświadczenie bez problemu. Problem to to co potem odpisali. Bić bedziemy później :-)

  9. #19
    Bizon
    Guest

    Re: Rejestracja z oświadczeniem woli

    Czytałem co opisałeś. Postawiłeś na swoim i pewnie teraz Pani cię nienawidzi że postawiłeś na swoim (ona zresztą też jak wynika z pisma). Nowa ustawa nic nie zmienia ale obiecałem sobie poczekac jeszcze troche a potem ide na żywioł. Najwyżej wyśle polecony bezposrednio do ministerstwa :-))))

    pozdrawiam

  10. #20
    dr Robert
    Guest

    Re: Rejestracja z oświadczeniem woli

    Na każdą decyzję jest tryb odwoławczy. Pani urzedniczka ma obowiązek poinformować do kogo nalezy się odwoływać od jej decyzji !


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •