Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Katowice - mam nr 1

  1. #1
    Nika
    Guest

    Katowice - mam nr 1

    Przeszło bez większych problemów zarejestrowanie mojego lega w Katowicach. kosztowało mnie to 27,5 zł.
    5,5 wniosek + załącznik
    11 rejestracja
    11 odpis (w załączniku)


  2. #2
    dr Robert
    Guest

    Re: Katowice - mam nr 1

    To bardzo drogo. Swoją drogą chyba w całej Polsce powinna być ta sama opłata.


  3. #3
    Salem
    Guest

    Re: Katowice - mam nr 1

    to chyba coś oszukują w Katowicach bo na taką rejestrację nie powinno być cenników.

  4. #4
    Rysiek
    Guest

    Re: Katowice - mam nr 1

    Moim zdaniem cennik powinien być jednakowy, a tyle też bym zapłacił w Gliwicach jak trzeba by było. Katowice od Gliwic o rzut beretem, a jakie różne podejście urzędasów :-(((((((( Pozdrówko! Rysiek

  5. #5
    Double
    Guest

    Re: Katowice - mam nr 1

    oho, ktoś z Gliwic wreszcie <lol>


  6. #6
    Rysiek
    Guest

    Re: Katowice - mam nr 1

    I też z BMJ :-))). Wpisałem się na Twojej www.

  7. #7
    Nika
    Guest

    Re: Katowice - mam nr 1

    W załączniku 2 strona dok rej. na której jest wyjaśnionie na podstawie jakich przepisów pobrano opłatę. Ustawa obowiązuje chyba w całej Polsce


  8. #8
    Janusz.Poz
    Guest

    Re: Katowice - mam nr 1

    Hmmm... Od dawna wiadomo, że urzędnicy w różnych urzędach różnie interpretują te same ustawy. Tak jest z ustawą o ochronie środowiska i tak jest - jak widać - z ustawą o opłacie skarbowej. W Poznaniu długo czekałem na wydanie dokumentu rejestracyjnego, bo m. in. czekali na wypowiedź prawników, co do wysokości opłaty. Stanęło na 11 zł! (5 zł za wniosek na szczęście nie budziło wątpliwości.)
    Gratuluję tym wszystkim, którzy przez to przeszli, a pozostałym życzę wytrwałości! ))
    Janusz

  9. #9
    kwiczek
    Guest

    Re: Katowice - mam nr 1

    W Śremie 5 zł wniosek 0,50 załącznik a 11 za odpis dokumentu rejestracyjnego. Pozdrawiam Andrzej.

  10. #10
    dega
    Guest

    Re: Katowice - mam nr 1

    Nika - czy bylas pierwsza osoba w tym urzedzie rejestrujkaca zwierze? (chodzi o numer - 1/2003). Pozdrawiam!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •