Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Rejestracja mojego tygrysa :-)

  1. #1
    Lord_Leoric
    Guest

    Rejestracja mojego tygrysa :-)

    Wkońcu dzisiaj sie zebrałem i udałem sie do miasta by zarejestrować mojego Pytona Tygrysiego . Udałem sie wpierw do powiatowej inspekcji weterynarii tam Pani (która tez sie tym zaciekawiła poniewaz okazało sie ze ma Legwana Zielonego w domu ) skierowała nas do starostwa. Tam znalazłem biuro gdzie zajmuje sie podobno rejestracją zwierząt egzotycznych. Okazało sie ze jestem pierwszą osobą która chce zarejestrowac egzotyczne zwierze :P. Oni sami tam niewiele wiedzieli na ten temat. Wiec pokazałem im ten wniosek oraz oswiadczenie woli (wykonane przez PST) i mi to przyjeli. Ciekawe było to ze okazało sie ze taki wniosek juz mieli... tylko troche inaczej wygladal. Panienka wziela moj poniewaz jak stwierdzila... moj był ładniejszy :P. Teraz tylko mają do mnie jeszcze zadzwonic albo napisac list... i powiedza mi jaka jest dokladnie opłata oraz wydadzą mi jakis papierek potwierdzający rejestracje ))

    Tak wiec moj tygrys jest juz w połowie zarejestrowany

    O dalszym ciagu wydazen jeszcze napisze...


    Pozdrawiam

    Lord_Leoric

    __________________________________

    - Elaphe guttata 0.1.0
    - Python molurus bivittatus 1.0.0

    __________________________________

    E-mail: lord_leoric@wp.pl
    ICQ: 163124927
    GG: 2982243

  2. #2
    Lord_Leoric
    Guest

    Re: Rejestracja mojego tygrysa :-) C.D.

    Dzis dostałem z urzędu dokument rejestracyjny Rejestracja zakonczyla sie bez problemowo Za wszystko zaplacilem 16,50 zl i to są cale oplaty Ponizej znajduja sie skany tego dokumentu! W starostwie powiedzieli mi ze tylnia strona jest po to... ze jakbym kiedys chcial sprzedac tego weza to oddaje ten dokument nowemu wlascicielowi i wypelniam tą tabelke z tylu. Oświadczenie woli przyjeli mi bez problemu! Tak wiec nie było tak zle




    Pozdrawiam

    Lord_Leoric


    __________________________________

    - Elaphe guttata 0.1.0
    - Python molurus bivittatus 1.0.0

    __________________________________

    E-mail: lord_leoric@wp.pl
    ICQ: 163124927
    GG: 2982243



  3. #3
    Michał Wajdzik
    Guest

    Re: Rejestracja mojego tygrysa :-)

    test logina

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •